Lenap Hale Alicja Labuda

Gowino

Opinie o Lenap Hale Alicja Labuda

też były pracownik

miałem okazję pracować w tej firmie i narzekać nie mogę. praca do lekkich nie należy ale jak to w budowlance. zarobki uważam że są na dość dobrym poziomie, a druga strona medalu jest taka że jak ktoś w ch..a wali albo nie chce za dużo pokazywać to niech się nie dziwi że zarobki są nie adekwatne, w końcu ile można komuś dać za zamiatanie ;)

byly pracownik

Jestes odporny na wiedze (usunięte przez administratora)zatrudnij sie w tej firmie poniewarz zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy nie mila atmosfera brak jakichkolwiek przepisow bhp

@byly pracownik 17.02.2014 11:17

w końcu ktoś napisał co nie co o tej firmie nie dajcie się zwieść nawet miła i obiecująca rozmowa kwalifikacyjną firma taka nie powinna istnieć (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Lenap Hale Alicja Labuda - Gowino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lenap Hale Alicja Labuda