ZYGMET Produkcja i Usługi Ślusarsko Transportowe Zygmunt Mularski

Murowana Goślina

Opinie o ZYGMET Produkcja i Usługi Ślusarsko Transportowe Zygmunt Mularski

Anonymous

Ludzie rozwińcie temat. Wiara tam narzeka, że nie dają umów. Wiem że pracują tam typki spod "żabki" tzw. AA. Więc czego można się spodziewać po tej firmie. Pensje też podobno jakbyś w ryj dostał. Żenada. Nie polecam

ŚlusarzSpawaczAkrobata
@Anonymous 08.10.2016 18:55

Że tak napiszę "szanowny panie Anonymous" pracuję w tej firmie ponad dwa lata i czasami ponarzekam jak każdy z nas, natomiast nie widzę siebie w korporacji będąc małym trybikiem napędzającym potężną machinę. W tej firmie nie ma równych i równiejszych, wszyscy są traktowani na jednym poziomie, a szef to szkoda gadać... to nie szef to bliski kolega z którym porozmawiasz w biurze o tym co Ci się nie podoba lub co trzeba pozmieniać i zawsze dojdziecie do konsensusu. Panie "Anonymous" zresztą tłumaczyć, że jest dobrze w tej firmie to ja mogę inteligentnym osobom, a nie "panu". Wszystko

Artur

Porządna firma Dobrze, szybko, profesjonalnie Polecam

Zostaw opinię o ZYGMET Produkcja i Usługi Ślusarsko Transportowe Zygmunt Mularski - Murowana Goślina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZYGMET Produkcja i Usługi Ślusarsko Transportowe Zygmunt Mularski