Kufel-Kornelski Transport Ciężarowy Tadeusz Kornelski Leszek Kufel

Poznań

Opinie o Kufel-Kornelski Transport Ciężarowy Tadeusz Kornelski Leszek Kufel

Marek

Profesjonalnie i w dobrej cenie

anna

Ja jestem bardzo zadowolona, cena adekwatna do jakości, świetni specjaliści!

Q1

Marna jakość usług!!! NIE POLECAM!!! (Opinia klienta). Przy przeprowadzkach oprócz siły trzeba też używać głowy!!! W czasie wnoszenia mebla poniszczyli podłogi oraz stopnie - wystarczyło, by w miejscach przeznaczonych na odpoczynek położyli wcześniej maty, koce lub podkładki z desek (bądź temu podobne), tego zaś niestety nie uczynili. Powinni zatrudnić kogoś, kto zna się na przeprowadzkach.

Zostaw opinię o Kufel-Kornelski Transport Ciężarowy Tadeusz Kornelski Leszek Kufel - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kufel-Kornelski Transport Ciężarowy Tadeusz Kornelski Leszek Kufel