Bodar Narzędzia Budowlane

Gdańsk

Opinie o Bodar Narzędzia Budowlane

dostawca wkrętów

Witam ! Przypadkiem tu wpadłem -nawet nie wiedziałem że ta firma tu widnieje :) Bodar ul Miałki szlak gdańsk Uważajcie na tą firmę firma bierze towar i jest nie wypłacalna obecnie sądzi się z wieloma firmami , siedzi na niej komornik . Próbuje brać towar z innych żródeł i nie płaci i kółko się zamyka .Własciciel nie osiągalny nie odbiera telefonów ! Ale widze że to nie tylko moja opinia , ktoś już się umoczył tu parę złotych . Jak takie firmy jeszcze się uchowały i tacy właściciele . Budują sobie domy ,kupują drogie samochody a właściciel korzysta z usług .... Daleko od tej firmy !!!! Przestrzegam !!!!!

Maciej

Firma BODAR ROBERT BOJANOWSKI to firma krzak nie wywiązuje sie z płatności .Przestrzegam wsystkich kontrachentów !!! Przestrzegam wszystkich odbiorców !!! [usunięte przez admina]

Zostaw opinię o Bodar Narzędzia Budowlane - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bodar Narzędzia Budowlane