MGM Michał Paprzycki

Worów

Opinie o MGM Michał Paprzycki

xyz

Niby się rozwijają, ale i tak nie polecam. Profesjonalna obsługa oraz szacunek dla pracownika, to pojęcia obce w tej firmie!

natka

Jacy Panowie Prezesi taka atmosfera. Ogólnie, jak ktoś lubi pracować długo i za miskę ryżu, to dobrze trafił! Rada: poszukajcie jakiejś normalnej pracy, wiem, że nie jest łatwo, ale uwierzcie, szkoda go marnować na pracę w MGM!!!

były

Nic się nie zmieniło. Nerwowo i nieprzyjemnie.

arno25

Hej A możesz coś więcej powiedzieć na temat firmy i samej pracy, jak ewentualne zarobki i czy warto podjąc tam pracę, bo złożyłem już CV. Chociaż widząc twoją opinię trochę się zdystansowałem. Jeśli możesz to napisz coś więcej?

Iwona

Nie polecam! Miałam okazję spędzić tam trochę czasu i był to czas stracony! Był zatrudniony jeden handlowiec, ale też bardzo szybko zmienił otoczenie(usunięte przez administratora)To chyba wystarczający argument. Pozdrawiam

Zostaw opinię o MGM Michał Paprzycki - Worów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MGM Michał Paprzycki