Kolbuszowa

Opinie o Artfol Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Janusz Lubera Lucjan Lubera

Karo28

Firma przyjazna dla pracownika. Atmosfera w pracy świetna, kompetentna kadra zarządzająca jaki i niekonfliktowi współpracownicy. Zarobki adekwatne do zajmowanego stanowiska, wypłata zawsze w terminie, brak kar finansowych za duperele jak zdarza się w innych firmach. Polecam

ptys
@Karo28 23.07.2015 13:20

Pierdu,pierdu. Walisz ogólnikami jakbyś kleił komuś horoskop i jeszcze liczysz ze ktoś się na to nabierze. Pisz konkretami albo nie pisz wcale bo i po co.

se
@Karo28 23.07.2015 13:20

Typowe kolbuszowskie g..wno gdzie pracowników traktuje się jak g..o i dodatkowo rucha na kasie.

Zostaw opinię o Artfol Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Janusz Lubera Lucjan Lubera - Kolbuszowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artfol Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Janusz Lubera Lucjan Lubera