Ng System Krystyna Rozmus

Bujaków

Opinie o Ng System Krystyna Rozmus

fakoffsystem

nie polecam prascy u Rozmus Krystyny, ta osoba jest poprostu chora na pewnej czesci cala robi dobra mine do zlej gry. nie da zarobic ludziom ktorzy ja utrzymuja ( straszna rzecz, szefowa wymienonej wczesniej firmy potrafi zatankowac diesla benzyna dac 10 tys w naprawe tylko to by tlumaczyc sie ze nie ma pieniadzy na podwyrzki. kierownictwo firmy to jedna wielka pomylka, zamiast dbac o firme dbaja o swoje 4 litery sciemniajac na kazdym kroku. spanie przy biurku to oszustwo ludzi ktorzy tam pracuja . szefowa jest zdolna do wszystkiego nawet zabrac jedzenie ze stolu na firmowej imprezie.pozdrawiam srodkowym palcem pracownikow ng systemu bez wyjatku mniej siedzcie z herbata i rumem a wiecej pracy. nieplacone podatki za soboty to czesc naciagniec w firmie ng pozdrawiam srodkowym palcem w prawej i lewej rece.

Zainteresowany
@anonim 27.02.2012 23:28
Pracowałem w tej firmie jakiś czas i o żadnej weronice nie słyszałem. nie polecam nikomu pracy w tej firmie...

Skoro masz tyle do powiedzenia to czemu sie nie podpiszesz ,łatwo sie kogos szkaluje anonimowo

Zostaw opinię o Ng System Krystyna Rozmus - Bujaków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ng System Krystyna Rozmus