Wital Przedsieębiorstwo Wielobranżowe

Gołdap

Opinie o Wital Przedsieębiorstwo Wielobranżowe

....

zgon - 2012-05-14 13:40:06 pracowałem w witalu, płaca nędza, system czterozmianowy, układy układziki, kto z ucha strzela ten ma.również pracowałem zgadzam się z opinią układy układziki i cała reszta

zgon

nowy

Ty chyba nie wiesz co piszesz ta firma była na początku może fajna teraz jest jak każda patrzą jak najwiecej wykorzystac pracownika

Zostaw opinię o Wital Przedsieębiorstwo Wielobranżowe - Gołdap

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wital Przedsieębiorstwo Wielobranżowe