Tiger-Met Hurtownia

Kępno

Opinie o Tiger-Met Hurtownia

bodek

to prawda ,nie wypłacalni , mało wiarygodni, połowa ludzi na czarno, brud, dwie umywalki dla ok.30 ludzi na zmianie ,PS. Grzesiek nie jest od ustawiania giętarki ,ustaw sobie sam

spawacz

no jesli chodzi o ocene tiger met to nie mam dobrego zdani poniewasz sa nie wyplacalni traca zamuwienia z uwagi partaczenia zamuwien osobisie poswiecalem sie zeby zlecenia szly wyjatkowo dobre ale czegos zawsze brakowalo wsz niby narzekaja na jacka dyrektora ze to gnuj nieprawda dzieki niemu jest firma w stanie produktywnym ale i on ma swoje minusy czyli kierowniki ich czeba skrucic o glowe zwlaszcza tego co jezdzi citroenem bo on to tylko pali i pali i w chuja wali co to nie on a sam niewie jak ustawic gietarke zenada

Zostaw opinię o Tiger-Met Hurtownia - Kępno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tiger-Met Hurtownia