HPT Stainless Steel Fabrication

(usunięte przez administratora) omijajcie tą firme z daleka

Bogdan pseudo kierownik
@rokoko 23.09.2014 18:08
(usunięte przez administratora) omijajcie tą firme z daleka

Do pseudo spawacza rokoko. Trzeba być spawaczem, przychodzić do pracy(trzeźwym, nie naćpanym...). Wtedy będą cię poważnie traktować "miernoto". A przede wszystkim nie okradać kolegów, którym co dziennie rękę podawałeś.:D I do dziś się nie rozliczyłeś.

czterziestolatek

witam przestrzegam przed tymi cwaniakami zwłaszcza przed niejakim bogdanem pseudo kierownikowi głodowe pensje umowa na najniższym pułapie max12netto(spawacz tig)daleko bo już prawie w niemczech ogólnie chłam.

Zostaw opinię o HPT Stainless Steel Fabrication - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HPT Stainless Steel Fabrication