Polspecial CO.LTD Sp. z o.o. PPU

Kraków

Opinie o Polspecial CO.LTD Sp. z o.o. PPU

Nadgodziny pod stołem (nie 50 czy 100%, ale gołe). PIP nigdy sie nie zainteresował ze po dwudziestuparu latach kazdy pracuje wg paierow po 8godz. "Szeryf" oszukuje i wykorzystuje. ma instytucje w kieszeni wiec nic sie nie zmienia po kontrolach. Klienci tez płacą pod stołem. Partyzantka Nie polecam

piki
@Były pracownik 07.09.2016 17:23

Teraz juz jest bardzo źle.

Zdarzały się Wam problemy z firmą Polspecial CO.LTD Sp. z o.o. PPU czy współpraca przebiegała pomyślnie? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Polspecial CO.LTD Sp. z o.o. PPU - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polspecial CO.LTD Sp. z o.o. PPU