MARBAD Zakład Technik Obróbki Powierzchni

Opinie o MARBAD Zakład Technik Obróbki Powierzchni

Janek88

Firma slaba i dla masochistow, potwierdzam. Slaba pensja, chroniczne nadgodziny oczywiscie za "usmiech prezesa" bo o nadgodzinach niema mowy(usunięte przez administratora)

Janek89
@Janek88 11.06.2014, 14:20

Janku88 kochany, powiedz no kto tam miał nadgodziny które nie zostały zapłacone? Nie słyszałem o takim przypadku Jeśli Janku zostałeś skrzywdzony kieruj sprawę do sądu!

Barbara musiała faktycznie robić w marbadzie, to kobieta pisząca opinie w rodzaj męskim - tam właśnie tacy ludzie znajdą swoją szansę! Dodatkowo polecam - sadomasochistom albo osobom, (usunięte przez administratora)na których idiotyczne uwagi właściciela nie robią wrażenia. Praca nierozwojowa, nie nauczysz się tu niczego, bo ci nikt nie pomoże, nawet właściciel, który później rozliczy cię za pracę. Ogólnie to wieś tańczy i śpiewa.

Zostaw opinię o MARBAD Zakład Technik Obróbki Powierzchni - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MARBAD Zakład Technik Obróbki Powierzchni