Opinie o Iskra-ZMiŁS w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Iskra-ZMiŁS. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Iskra-ZMiŁS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja obrabiarek metalu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iskra-ZMiŁS w Kielce

Beata

Jeszcze w tamtym roku ktoś stwierdził, że 4 tys netto jest tu nieosiągalne czy do dziś warunki się trochę polepszyły i da radę dobić do tej kwoty? A jak nie to ile max da radę?

mirek
@Weronika

Wczasy pod gruszą, jedna impreza integracyjna rocznie, bon na święta, reszta to dodatki widmo.

XYZ
@Beata

Po kilku latach 3 tys z kawałkiem, do 4 może dobijają pracownicy pracujący 10+ lat

Mariusz
@XYZ

Ale to mowa o samej podstawie, tak? Jakieś premie dochodzą do tego?

@Mariusz

Premie nie istnieją odkąd tu pracuję

@xyz

można nieśmiało spytać odkąd tu jesteś? :/ i wiadomo czemu je zlikwidowano? jak ludzie na to zareagowali?

Jurek

Zwalniają ludzi kasy brak

@Jurek

hej, dasz znać coś więcej o tym? do końca roku teraz odkąd to pisałeś to ile osób ostatecznie odeszło? i co z przyszłym rokiem, firmie na rękę jest taka wspomniana redukcja?

Hello
@Beata

To czy redukcje sa firmie na reke raczej wie szefostwo a nie pracownicy, w tym byli. Kazdy pracownik mniej to mniejsze koszty

abcd
@Beata

Nijak nie zareagowali, bo premie nigdy tu nie istniały.

Weronika Nowy wpis
@abcd

A to ciekawe, mąż widział ogłoszenie na ich stronie dla Operatora i tam stoi, że zapewniają "pakiet ZFŚS, nagrody jubileuszowe, premie, dodatki. dofinansowanie do wypoczynku i nauki, imprezy integracyjne". Więc niby premie są, więc nie wiem o czym tu mowa? Jeśli chodzi o te dofinansowania różne to one istnieją w rzeczywistości chociaż u was? ;)

Wikariusz Nowy wpis
@abcd

Przecież nie ma co tam robić pusta hala tylko wiatr hula jak w kościele. Modlitwy im trzeba...

PUNO Nowy wpis

Czyli nie ma ani imprez integracyjnych, talonów, paczek dla dzieci i dopłat do kart sportowych ?

mirek Nowy wpis
@Weronika

abcxyz

Witam, czy ktoś może powiedzieć ile w Iskrze może zarobić doświadczony operator CNC oraz osoba początkująca na tym stanowisku?

Lidia
@abcxyz

Widziałam we wcześniejszych komentarzach, że osoba z doświadczeniem zarabia koło 4 tysięcy, ale nie wiem, czy nadal tak jest, może były jakieś podwyżki, albo na początku da się coś wynegocjować ;) wysyłałeś już CV do firmy? Jeśli zaproszą Cię na rozmowę, to zajrzyj jeszcze i opowiedz jak wrażenia i co pracodawca oferuje nowym osobom :)

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Iskra-ZMiŁS?

Hello

Chciec pracowac za marne grosze bez perspektyw na coa lepszego

Witold
@Hello

Żadnych perspektyw? Nawet jeśli chodzi o rozwój? Zdarza się że wysyłają ludzi na szkolenia branżowe czy bez szans?

Jurek
@Witold

Nie szkolą bo nie ma po co chyba

@Jurek

Nie ma? A badają tu jakkolwiek wyniki z pracy czy faktycznie wystarczy robić jak się robi i nikt głowy nie urwie? z niczym nie gonią i praca spokojna?

Mloda

I mam putanie odnosnie zatrudnienia bo z tego co mi wiadomo to na poczatku przez pierwsze pol roku jest sie zatrudnionym przez biuro pracy i jakie tam sa stawki na godzine a jakie stawki na godzine sa z firmy po przejeciu i czy realne jest to przejecie czy raczej znikome....

@Mloda

Pierwsze słyszę o zatrudnieniu przez biuro pracy. Może pomyliłas Iskry? W ZMiŁS od razu jest umowa o pracę na okres próbny. A co do wynagrodzenia trzeba próbowac i być otwartym na negocjacje...

@xyz

To zatrudnienie jest przez posrednictwo pracy

@Młoda

To na pewno pomyliłaś Iskry ( w końcu są chyba 3). w ZMiŁS wszyscy dostają umowę o pracę bezpośrednio od pracodawcy, nie przez pośrednika.

@xyz

Zatrudnienie przez aas...przepraszam moje nie doinformowanie. A jakie sa stawki zatrudnionym w iskrze?i czy ktos poleca to posrednictwo aas?

@Młoda

Ciężko wypowiadac sie o pośredniku, kiedy firma na której profilu piszesz nie korzysta z usług pośrednictwa pracy. Może najpierw dowiedz sie dokładnie o która firmę chodzi i przede wszystkim jakie stanowisko, bo zarobki na pewno od tego też zależą

@Mloda

Witam serdecznie, u nas w Spółce pracownik zatrudniany jest bezpośrednio przez nas - umowa o pracę. Pozdrawiam

Ana
@Mloda

Witam też bym chciała wiedzieć

Goli
@Mloda

Kto Ci głupot naopowiadał jeśli robota jest przez jakias stronę przez pośrednika to tak ale możesz cv złożyć bezpośrednio do biura i na jakie tam stanowisko byś chciała i ominąć ten wyzysk pośredników

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Iskra-ZMiŁS? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Leszno
Mloda

Mam pytanie jak wyglada atmisfera w pracy iskra? I jak wygladaja płace zastanawiam sie nad podjeciem pracy ? Moge prosic o opinie.

Xy
@Mloda

Jeśli nie masz doświadczenia i chcesz się nauczyć to Ok, jeśli chodzi o płace to na wiele nie ma co liczyć, zarobki na niskim poziomie. atmosfera tez raczej na minus.

@Xy

Zarobię 4000netto?

@33

Zdecydowanie nie

Mloda

A czy moglabym zapytac ile na poczatku przyjecia mozna dostac brutto czy netto? I jak wyglada jesli ktosma nadgodziny to ile za te nadgodziny wyplacaja jaka stawke place?

Ktos moglby odpowiedziec

Mloda

Jaka stawka jest gdy pracownik sie przyjmuje?

Karol - konstruktor

Dzien dobry. Po jakim czasie firma informuje kandydata o przyjęciu na dane stanowisko? Moja rozmowa odbyła się miesiąc temu i mam zero odzewu czy zostałem czy nie zostałem przyjęty.

@Karol - konstruktor

Jestem byłym pracownikiem tej firmy. O przyjęciu dowiedziałem się tak na prawdę już podczas rozumowy kwalifikacyjnej, zatem śmiem podejrzewać, że po prostu firma nie była zainteresowana współpraca.

@Karol - konstruktor

Witam serdecznie, Zapewne na tym stanowisku przedłużyła się rekrutacja i w związku z tym odpowiedź była z opóźnieniem. Z reguły odpowiedź następuje w przeciągu 2-3 tygodni. Jeśli długo Pan czekał najmocniej przepraszamy.

Mloda

Moja znajoma jest tak zatrudniona

Student

Mam pytanie o rozmowę kwalifikacyjną. Czego można się spodziewać podczas rozmowy na stanowisko młodszego konstruktora? Jest to jedynie rozmowa z pytaniami czy trzeba się spodziewać czegoś bardziej w formie testu?

@Student

Nie ma się czym martwić,raczej testów nie było, zwykła rozmowa, jak cokolwiek ogarniasz to na pewno Cię zatrudnią

Myślicie ze firma przetrwa covid ?

Wincent
@Ania

Nie nie przetrwa

Majkel

Dobrze zgrany zespół specjalistów. Światowe projekty i możliwość nabrania szerokostronnego doświadczenia. Oceniam pozytywnie po paru dobrych latach pracy.

@Majkel

Majkel, a jak ocenisz poziom zarobków w tej firmie? Warto starać się o zatrudnienie np. na stanowisko konstruktora?

Mariusz
@Xyz

Też mnie to zastanawia, mam nadzieję że ktoś z użytkowników poda więcej informacji na temat zarobków. Zastanawiam się też jaka panuje atmosfera wewnątrz zespołu, liczę na odpowiedzi.

Ten typ
@Mariusz

Tak jak piszą wyżej i niżej: atmosfera i ludzie na duży plus. Jedyny minus i chyba największy to zarobki. Nowy konstruktor zarobi 2600+-200 zł a stary konstruktor 3700 brutto. Nic z tym nie robili a teraz już mnie to nie interesuje , odszedłem i jestem zadowolony. Zarobki socjalne a praca przy projektowaniu i składaniu TOKAREK , SZLIFIEREK , FREZAREK ?odpowiedzialność na największym poziomie.. Troszkę to śmieszne, ale kto ma zarobić to zarobi. Za dużo dyrektorów , prezesów , kierowników i innych z rodziny

Olek
@Ten typ

Z tego co słychać to jak chcesz być wyrobnikiem to właściwie odpowiednie miejsce a pandemia nie pomaga

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Iskra-ZMiŁS?

Puno

Umowa o pracę :)

Jaki dress code obowiązuje w Iskra-ZMiŁS?

XYZ

Pracownicy na obróbce czy montażu mają ubrania robocze (spodnie, buty, kosztula, kurtka). Pracownicy biurowi również dostają taki zestaw (różni się wyglądem), lecz nie muszą w nim chodzić.

gall

zarobki jedne z niższych, można powiedzieć, że najniższa krajowa. Są osoby które zarabiają więcej ale nadgodziny i soboty pracują, wtedy zarobki ok 3. Atmosfera ogólnie fatalna, jest kilka normalnych, chcących coś zrobić osób ale ogólnie jeden na drugiego skacze i kłody podstawia. Kolesiostwo i powiązania rodzinne nie do przeskoczenia, mimo chęci i doświadczenia. Jeżeli chcesz się czegoś nauczyć nie patrząc na zarobki i atmosferę, idź naucz się i uciekaj w świat.

@gall

Potwierdzam, nauczyć się można ale zarobić zdecydowanie nie ????

Jaka panuje atmosfera w firmie?. Mam za sobą różne doświadczenia zawodowe i przyznam, ze kwestie finansowe są dla mnie drugorzędne. Innymi słowy, czy atmosfera panująca w firmie jest sprzyjająca współpracy i rozwojowi zawodowemu czy raczej nie. Dziękuję za ewentualne opinie.

Czy Iskra-ZMiŁS praktykuje "luźne piątki"?

Raczej nie, od pracowników biurowych nie wymaga się sposobu ubierania, a na hali tak czy inaczej każdy chyba woli pracować w służbowym ubraniu niż brudzić i niszczyć rzeczy prywatne.

Czy w Iskra-ZMiŁS są szkolenia zewnętrzne?

Oczywiście, zapraszamy do złożenia CV

Patafian

Praca spoko ale pensja słaba, żeby zarobić 2500 to trzeba robić nadgodziny nie polecam dla młodych osób, które chcą zarobić dla siebie lub rodzine, rachunki itp. Dobra praca żeby dorobić do emerytury 11zl na rękę to nie za wiele. Atmofera fajna.

@Patafian

Czyli jaka jest podstawa wynagrodzenia? I jak są płatne nadgodziny? Dzięki za wyjaśnienie.

Patafian
@Monika

Nadgodziny 50% za sobote 100% i niedziela dodatek 50zl. Podstawa wynagrodzenia to 16zl brutto. Z kolejna umowa dostałem 0,50gr za godzinę co nie jest zadowalające :-/

Kamil

Szkoda, że firma nic nie robi z zarobkami.Od dawna narzekacie na zarobki. Szukam pracy ale zastanawiam się.

Pracownik obecny
@Kamil

Nie licz na zarobki w tej firmie, jak będziesz miał 2000 zł to jest maksymalnie co możesz, jak za dużo będzie Ci wychodziło to nie przedłużą umowy i tyle... ogółem atmosfera słaba, latają za czymś że pilne, narobisz się i albo będzie stało z miesiąc gdzieś, albo wywalą do złomu. Wiele razy tak miałem, że zrobiona robota leciała do kosza, czasu Twojej pracy się nie szanuje, wyrobisz sobie zły nawyk do robienia byle jak, bo skoro oni dobrze zrobione elementy wyrzucają to robisz na odwal się. Rozmowy z kierownictwem to jak z dziećmi, za każdym razem gdy jest problem że wypadałoby z dyrektorem pogadac, to temat jest odkładany tak żeby z nim nie rozmawiać. Generalnie dyrektor firmy na rozmowie wydaje się w porządku, ale w pracy wychodzi co innego, jakieś teksty dziwne, jak chcesz z nim porozmawiać to ustawia jakieś terminy... chore. Jedynie z kilkoma pracownikami idzie jakoś pogadać, reszta obrabia tylek za plecami. A i najważniejsze, dajmy na to że przepracujesz tam ileś czasu i nagle odchodzisz, po dwóch dniach już nie pamiętają że robiłeś, zdziwieni będą jak usłyszą Twoje imię

@Pracownik obecny

Rozumiem, że pensja 2000 zł nie jest dla Ciebie wystarczająca. A jak wyglądają Twoje obowiązki w Iskra-ZMiŁS? Ciekawi mnie, co konkretnie tam się robi. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Iskra-ZMiŁS - Kielce

• Jak się pracuje w Iskra-ZMiŁS?

Zobacz opinie na temat firmy Iskra-ZMiŁS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iskra-ZMiŁS?

Iskra-ZMiŁS
2.3/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Mielczarskiego 43
    25-709 Kielce