PUW Stolmex Łojewscy Spółka Jawna

Starogard gdański

Opinie o PUW Stolmex Łojewscy Spółka Jawna

I Ja były pracownik....

Prawda, prawda wykończenie psychiczne człowieka to w tym bajzlu podstawa....cała reszta z kasą i premiami to również nie pomyłka. Lepiej NIE pracować nigdzie....niż tam.... :(((

Ja :) były- na szczęście pracownik

Ta firma to tragedia, zero motywacji....o premiach można pomarzyć, atmosfera tragiczna stali pracownicy kopią psychiczne i fizyczne doły i nie chce się do tego bajzlu wracać za 1000 zł miesięcznie ...tak, tak za 1000 zł nikt się nie pomylił w pisaniu:)

ego

no chyba o róźnych firmach mówimy./...

Zostaw opinię o PUW Stolmex Łojewscy Spółka Jawna - Starogard gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUW Stolmex Łojewscy Spółka Jawna