Bi-Kor Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Elżbieta Korbut

Gdańsk

Opinie o Bi-Kor Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Elżbieta Korbut

bikor

W firmie podpisuje się umowę zlecenie mimo że praca spełnia wszystkie warunki właściwe dla umowy o pracę. Dodatkowo umowa zawierana jest każdorazowo tylko na jeden miesiąc i podpisywana z wsteczną datą w ostatnim dniu miesiąca. Zdarzają się "pomyłki" przy wyliczaniu wynagrodzenia. Praca raczej dla miłośników specyficznej adrenaliny niż stabilizacji.

Bikor

Słaba firm najlepiej trzymać się jak najdalej od niej ....

Zostaw opinię o Bi-Kor Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Elżbieta Korbut - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bi-Kor Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Elżbieta Korbut