Baukrane Sp. z o.o.

Opinie o Baukrane Sp. z o.o.

Podałby ktoś z Was jakieś rady odnośnie rekrutacji w Baukrane Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Robert

Zwalniają wystarczy mieć swoje zdanie taka fanaberia tych chłopców. Atmosfera szkoda gadać, dużo wartościowych ludzi wyautowali chyba boją się o swoje posadki.

były pracownik
@Robert 07.03.2018 15:12

Dobrze gadasz robiłem tam I masakra jak masz swoje zdanie to jesteś :((( zwolnienie się z Baukrane to była moja najlepsza decyzja

Cygan

GENEK TO FAŁSZYWY RUDZIELEC. ROBIŁEM Z NIM I NIGDY NIE BYŁ ZADOWOLINY NAWET ZE SWOJEGO ŻYCIA. TO BYŁA NAJLEPSZA FIRMA W JAKIEJ PRACOWALEM ALE ZA CHLANIE MNIE TEŻ ZWOLNILI. NIC NIE PORADZE. MUSZE ŁYKNĄĆ RAZ DZIENNIE.

Gal

Cwaniaki I nic poza tym

Cygan
@Gal 09.05.2017 16:38

GENEK TO FAŁSZYWY RUDZIELEC. ROBIŁEM Z NIM I NIGDY NIE BYŁ ZADOWOLINY NAWET ZE SWOJEGO ŻYCIA. TO BYŁA NAJLEPSZA FIRMA W JAKIEJ PRACOWALEM ALE ZA CHALNIE MNIE TEŻ ZWOLNILI. NIC NIE PORADZE. MUSZE ŁYKNĄĆ RAZ DZIENNIE.

genek

Obecnie lepszy jest tylko kabaret moralnego niepokoju najlepiej co im wychodzi to zwolnienia swoich pracownikòw.Narcyz został Kròlem to się dopiero będzie działo.Powodzenia życzę koledzy

anonymous

Nie polecam. Wyzyskowacze i nic więcej

kika

czy ktoś pracuje w księgowości w tej firmie?

Łatwo znaleźć zatrudnienie w firmie Baukrane Sp. z o.o.? Wiesz jak wygląda charakter pracy w firmie? Czekamy na Twoje opinie.

Zostaw opinię o Baukrane Sp. z o.o. - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Baukrane Sp. z o.o.