Baukrane Sp. z o.o.

Adres: Leszczynowa 6, 80-175 Gdańsk

NIP: 5842659127 REGON: 220662972 KRS: 0000311802

Baukrane Sp. z o.o.
1 3 10 5 1

Opinie o Baukrane Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Podałby ktoś z Was jakieś rady odnośnie rekrutacji w Baukrane Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

TakNie

Robert
 Opinia

Zwalniają wystarczy mieć swoje zdanie taka fanaberia tych chłopców. Atmosfera szkoda gadać, dużo wartościowych ludzi wyautowali chyba boją się o swoje posadki.

Tak16Nie
były pracownik
@Robert 07.03.2018 15:12

Dobrze gadasz robiłem tam I masakra jak masz swoje zdanie to jesteś :((( zwolnienie się z Baukrane to była moja najlepsza decyzja

Tak15Nie

Cygan
 Opinia

GENEK TO FAŁSZYWY RUDZIELEC. ROBIŁEM Z NIM I NIGDY NIE BYŁ ZADOWOLINY NAWET ZE SWOJEGO ŻYCIA. TO BYŁA NAJLEPSZA FIRMA W JAKIEJ PRACOWALEM ALE ZA CHLANIE MNIE TEŻ ZWOLNILI. NIC NIE PORADZE. MUSZE ŁYKNĄĆ RAZ DZIENNIE.

Tak1Nie

Gal

Cwaniaki I nic poza tym

Tak26Nie

Cygan
@Gal 09.05.2017 16:38

GENEK TO FAŁSZYWY RUDZIELEC. ROBIŁEM Z NIM I NIGDY NIE BYŁ ZADOWOLINY NAWET ZE SWOJEGO ŻYCIA. TO BYŁA NAJLEPSZA FIRMA W JAKIEJ PRACOWALEM ALE ZA CHALNIE MNIE TEŻ ZWOLNILI. NIC NIE PORADZE. MUSZE ŁYKNĄĆ RAZ DZIENNIE.

Tak1Nie

genek
 Opinia

Obecnie lepszy jest tylko kabaret moralnego niepokoju najlepiej co im wychodzi to zwolnienia swoich pracownikòw.Narcyz został Kròlem to się dopiero będzie działo.Powodzenia życzę koledzy

Tak2Nie

anonymous
 Opinia

Nie polecam. Wyzyskowacze i nic więcej

Tak2Nie

kika
 Opinia

czy ktoś pracuje w księgowości w tej firmie?

Tak43Nie

Opinia

Łatwo znaleźć zatrudnienie w firmie Baukrane Sp. z o.o.? Wiesz jak wygląda charakter pracy w firmie? Czekamy na Twoje opinie.

Tak40Nie2

Zostaw opinię o Baukrane Sp. z o.o. - Gdańsk