Jurgal mgr inż. Jerzy Uchman

Mikołów

Opinie o Jurgal mgr inż. Jerzy Uchman

kornelius

w moim przypadku regeneracja silnika odbyła się bezproblemowo. Na wszystko dostałem papiery, nic nie stuka nic nie puka. Jestem zadowolony z usługi, odświeżyli moje autko!

sebo

firma która wyciąga pieniądze i nie naprawia głowic fachowo zapominają nawet wymienić uszczeniacza wałka rozrządu który kosztuje 20 zl a przecież kompletny remont to wszystko kasując 1060 zł a cena ta miał być nizsza ale została podniesona ze niby musie cos spawac a wiem ze nic nie było uszkodzone

Zostaw opinię o Jurgal mgr inż. Jerzy Uchman - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jurgal mgr inż. Jerzy Uchman