Hurtostal 2 Andrzej Grochala

Szczecin

Opinie o Hurtostal 2 Andrzej Grochala

ta

Firma bardzo rzetelna, opłaca się tam kupować. Ewidentnie można u nich kupić praktycznie wszystko i co najważniejsze, szybko i wszystko na miejscu - jeśli chcemy kupić blachę to nie trzeba jechać do innej firmy na cięcie(czy inne podobne obróbki), ponieważ wszystko robią odrazu co chcę ! Polecam

kaska...tez nervus

Panie Konradzie, ale pisać pozytywne opinie o firmie własnego ojca - to niezbyt dobrze 'pachnie'. Chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego ta opinia jest stronnicza. Jeśli już powinien Pan to podpisać...K.Grochala.

miejscowy ;-)

Jak żyję i pracuję w Hurtostalu ładnych parę lat, nie słyszałem większych pierduł xD "...premie nie płacone" z" 3491 za mało"...nie jest osobą wiarygodną" a co to przedszkole?!? Przychodzisz, robisz swoje, wychodzisz. ...chodź przyznaję tekst z Syberią traktuję jako pochwałę :) Tak, robię na zbrojarni, tak jest ciężko, co niektórzy mówią, że nieludzko ...ale zaraz, to dlaczego ktoś tam pracuje? Może dlatego, że niektórzy lubią patrzeć, jak trawa z pod betonu odbija? (teren jest ładnie wybetonowany) ..albo jestem nadczłowiekiem :P. Praca ciężka, ale pensja adekwatna do ciężkiej pracy i umiejętności. Nie masz umiejętności? Nic trudnego, przyglądaj się, zapamiętaj co robią inni i pytaj się kierownika (trochę nerwus, ale sprawiedliwy). odsyłam do opinie Hurtostal 2 bez Andrzej Grochala, tam napisałem nieco więcej ;) Pozdrawiam

zenek

Coś bardzo dziwnego musiało się wydarzyć w Hurtostalu jeśli w ofercie pracy na stan. zbrojarza dają .....3491 zł brutto. Najśmieszniejsze jest, że tenże zbrojarz po 2 m-cach pracy powie, ze te 3491 zł..... NETTO to jest za mało za TĄ prace.Pamiętajcie ! To jest praca dla twardzieli ! Jeśli przeżyjecie zimę w Hurtostalu to Syberia będzie dla Was...wycieczką na narty! I nic już Was nie złamie, no może tylko...pensja !

były pracownik

pracowało się w tej Firmie i nie polecam cienkie auto zarobki ...premie nie płacone ...nie warto się wiązać z tą firmą ..

NIEPOKONANA

Witam Pan szef jest osobą nieodpowiedzialną ,zmienia zdania w 3 minuty [usunięte przez moderatora] i nie jest osoba wiarygodna dla mnie .

Zostaw opinię o Hurtostal 2 Andrzej Grochala - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtostal 2 Andrzej Grochala