Mega-Rem Sp. z o.o.

Lublin

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Mega-Rem Sp. z o.o.
0 0

Opinie o Mega-Rem Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mega-Rem Sp. z o.o.

Administrator

Ktoś z Was obecnie pracuje w Mega-Rem Sp. z o.o.? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

Piotr

witam ile zarabiają tam spawacze ?

power
@Piotr 04.12.2016 20:33

3000zł brutto

Chętny do pracy

Czy ktoś jeszcze może coś powiedzieć na temat firmy?

Pracownik

Masakryczna firma, kadra to rodzina i kompletnie niewykwalifikowana. Pensje głodowe. Jak ktoś nie wie jak wygląda piekło na ziemi to zapraszam w odwiedziny

k.b.
@Pracownik 26.05.2016 10:53

to chyba opinia wyrzuconego pracownika, firma jak każda prywatna, za alkohol brak chęci nauki i pracy potrafią podziękować, pracuję w niej od początku i jakoś daję radę.

admin

Znacie kogoś kto pracował w firmie Mega-Rem Sp. z o.o. ? Wiecie jaką opinią cieszy się firma? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o Mega-Rem Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mega-Rem Sp. z o.o.