Mega-Rem Sp. z o.o.

Lublin

Mega-Rem Sp. z o.o.

Opinie o Mega-Rem Sp. z o.o.

Ewa

@anonymous a czy możesz napisać jakie są warunki zatrudnienia w Mega-Rem? Czy firma podpisuje z pracownikami umowę o pracę? Jest to miejsce, które oferuje stabilne zatrudnienie? Jaka panuje tam atmosfera oraz relacje między pracownikami, a przełożonymi? Tego typu informacje również są istotne dla osób, które poszukują pracy.

Piotr

witam ile zarabiają tam spawacze ?

power
@Piotr 04.12.2016 20:33

3000zł brutto

@power 09.05.2017 17:41

Haha,3000 Żal

Masakryczna firma, kadra to rodzina i kompletnie niewykwalifikowana. Pensje głodowe. Jak ktoś nie wie jak wygląda piekło na ziemi to zapraszam w odwiedziny

k.b.
@Pracownik 26.05.2016 10:53

to chyba opinia wyrzuconego pracownika, firma jak każda prywatna, za alkohol brak chęci nauki i pracy potrafią podziękować, pracuję w niej od początku i jakoś daję radę.

@Pracownik 26.05.2016 10:53

Potwierdzam masakra i rodzinna klika, zarobki głodówki, nigdy więcej tam

@k.b. 22.07.2016 11:22

Od początku? Chyba że sam nieuk w postaci (Dyrektora) ha ha

Ktoś z Was obecnie pracuje w Mega-Rem Sp. z o.o.? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

Chętny do pracy

Czy ktoś jeszcze może coś powiedzieć na temat firmy?

Znacie kogoś kto pracował w firmie Mega-Rem Sp. z o.o. ? Wiecie jaką opinią cieszy się firma? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o Mega-Rem Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mega-Rem Sp. z o.o.