Mega-Rem Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Mega-Rem Sp. z o.o.

Piotr

witam ile zarabiają tam spawacze ?

power
@Piotr 04.12.2016, 20:33
witam ile zarabiają tam spawacze ?

3000zł brutto

Chętny do pracy

Czy ktoś jeszcze może coś powiedzieć na temat firmy?

Masakryczna firma, kadra to rodzina i kompletnie niewykwalifikowana. Pensje głodowe. Jak ktoś nie wie jak wygląda piekło na ziemi to zapraszam w odwiedziny

k.b.
@Pracownik 26.05.2016, 10:53

to chyba opinia wyrzuconego pracownika, firma jak każda prywatna, za alkohol brak chęci nauki i pracy potrafią podziękować, pracuję w niej od początku i jakoś daję radę.

Znacie kogoś kto pracował w firmie Mega-Rem Sp. z o.o. ? Wiecie jaką opinią cieszy się firma? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o Mega-Rem Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mega-Rem Sp. z o.o.