Masakryczna firma, kadra to rodzina i kompletnie niewykwalifikowana. Pensje głodowe. Jak ktoś nie wie jak wygląda piekło na ziemi to zapraszam w odwiedziny

Pytanie Nowy wpis

Jak jest z pakietem medycznym w Mega-Rem Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Wojtek Nowy wpis
@Pytanie

Pakietem medycznym ?? ;) Firma raczej się zwija niż rozwija. Pensje w dół i zero pomysłu na rozwuj firmy, a prezes niby jeszcze młody a działania rodem z poprzedniej epoki...

k.b.
@Pracownik

to chyba opinia wyrzuconego pracownika, firma jak każda prywatna, za alkohol brak chęci nauki i pracy potrafią podziękować, pracuję w niej od początku i jakoś daję radę.

@Pracownik

Potwierdzam masakra i rodzinna klika, zarobki głodówki, nigdy więcej tam

@k.b.

Od początku? Chyba że sam nieuk w postaci (Dyrektora) ha ha

Były spawacz Nowy wpis
@k.b.

Panie Baranie, do czasów żuczka gnojarka firma była ok, później zarobki w dół o 50%. Kto teraz rządzi?

Wojtek Nowy wpis
@Były spawacz

Były pracownik odlewni Gość który m.in doprowadził do bankructwa poprzedniej firmy w prezencie dostał do prowadzenia nowa ????

Wojtek
Kandydat

Witam. Czy ktoś pracował / pracuje w tej firmie ? Czy warto tam składać CV jako spawacz z dużym doświadczeniem ? Orientuje się ktoś jakie są zarobki na dzień dzisiejszy ?

YY
@Wojtek

Jak jesteś dobrym spawaczem to nie zawracaj sobie nawet głowy ta firmą. Kariery tam żadnej nie zrobisz, ani nie zarobisz. Jest wiele firm na rynku Lubelskim , które dobrze płacą spawaczom .

Antoni

Witam. Wchodząc do tego wątku wszedłem z nadzieją, że dowiem się czegoś na temat tego pracodawcy. Niestety na chwilę obecną wpisów z Waszej strony jest tak mało, że nie wiem, czy w ogóle firma ta normalnie funkcjonuje. Jest w wątku osoba, która mogłaby coś w tym zakresie napisać?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Radek

Konkurencja zaczęła inspirować do takich wpisów widząc jak firma dobrze sobie radzi i ma bardzo dobre opinie w branży?

Znacie kogoś kto pracował w firmie Mega-Rem Sp. z o.o. ? Wiecie jaką opinią cieszy się firma? Czekamy na Wasze komentarze!

pawcio
@admin

Beznadziejna firma , marne zarobki , naginanie przepisy BHP , spółka córka Megatemu. Firma wydmuszka.

Ewa
@pawcio

Czy możesz napisać coś więcej o tych zarobkach w Mega-Rem? Ile one wynoszą? I o jakim stanowisku mówimy?

Dagmara

Nie szukają może spawacza z doświadczeniem?

Interesuje mnie czy pensja w Mega-Rem Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Pracownik Produkcji, ich ogłoszenie widziałam 9 czerwca na Nuzle.pl.

Tomek
@Pytanie

Pół roku będziesz zapiepszał za stawkę 3000brutto

Ewa

@anonymous a czy możesz napisać jakie są warunki zatrudnienia w Mega-Rem? Czy firma podpisuje z pracownikami umowę o pracę? Jest to miejsce, które oferuje stabilne zatrudnienie? Jaka panuje tam atmosfera oraz relacje między pracownikami, a przełożonymi? Tego typu informacje również są istotne dla osób, które poszukują pracy.

wujek dobra rada
@Ewa

zdaje się że to konto dotyczyło firmy z Lublina nie Krakowa. Pozdrawiam

Piotr

witam ile zarabiają tam spawacze ?

power
@Piotr

3000zł brutto

@power

Haha,3000 Żal

Ktoś z Was obecnie pracuje w Mega-Rem Sp. z o.o.? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

Chętny do pracy

Czy ktoś jeszcze może coś powiedzieć na temat firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Mega-Rem Sp. z o.o. - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mega-Rem Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 1 ocen.