MTM Dariusz Seferyński Ogrzewanie Wentylacja Klimatyzacja

Opinie o MTM Dariusz Seferyński Ogrzewanie Wentylacja Klimatyzacja

Monika

Pracuję w tej firmie od przeszło 5 lat. W tym czasie została zwolniona tylko jedna osoba, ale to dlatego, że naprawdę nie nadawała się do pracy, a i tak zwlekano ponad rok, z nadzieją, że może jednak załapie. Jedna osoba nie została po okresie próbnym, ponieważ nie była w stanie podołać pracy biurowej. Pracują tu ludzie, którym staż dobiega dekady. Nie pracuje się tyle w firmie, w której jest tak źle, a szef taki straszny... Firma działa od 20 lat, ma się świetnie i budzi zrozumiałą zazdrość u konkurencji. Może i Szef firmy nie jest sztywnym gościem w garniturku i krawacie, ale za to jest bardzo sympatycznym, wyrozumiałym i ludzkim Szefem. Nie ma tu mobbingu, nie ma nagonki, nie ma wyciskania do ostatniego tchu. Są za to świetna atmosfera i terminowe wynagrodzenia, a jeśli zdarzają się nadgodziny, to są rzetelnie wypłacane. Pracowałam w kilku firmach w swoim życiu i miałam różnych szefów. Do tego mam tylko jeden zarzut - jest zbyt pobłażliwy, co ludzie czasem bez skrupułów wykorzystują i mógłby czasem walnąć ręką w stół. W temacie klientów - chyba nie jest tak źle, skoro wciąż do nas wracają po kolejne zakupy i porady ;) Celującego nie dam, bo za bardzo brakuje nam twardej ręki Szefa. Za resztę jest "bardzo dobry".

Edmund
@Monika 02.12.2016 18:03

"A inni wbijają mu tylko szpili ! To nie ludzie... To wilki ! Łubu dubu... Łubu dubu... " Pracowałem MTM-ie. Poszukującym pracy jak i klientom mogę polecić jedno. Omijajcie to miejsce.

Monika
@Edmund 24.03.2017 15:08

Żaden Edmund u nas nie pracował. Jeśli tu pracowałeś, to podaj swoje dane, a nie kozaka w necie udajesz. Anonimowy bohater.

Witam pracowałem dla tej firmy krótko powiem żenada szef katastrofa chamski dla pracowników a nie wspomnę o klientach w razie draki sposobem jest nie odbieranie telefonów i unikanie kontaktu NIE POLECAM TEJ FIRMY PROPONUJE SZUKAĆ COŚ INNEGO BO DLA NICH SZKODA WASZEGO CZASU

Paweł

Nie polecam tej firmy, miło jest tylko przed zakupem, arogancki i chamski właściciel nie zasługuje na pozytywny komentarz.

Zostaw opinię o MTM Dariusz Seferyński Ogrzewanie Wentylacja Klimatyzacja - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MTM Dariusz Seferyński Ogrzewanie Wentylacja Klimatyzacja