Opinie o Auto Center Gaz Ireneusz Chmielewski Autogaz w Kraków

Auto Center Gaz Ireneusz Chmielewski Autogaz
counter
Alicja Nowy wpis

W listopadzie 2018 zamontowano mi w „Auto Center Gaz” butlę gazową oraz wydano niezbędne dokumenty ("jest na papierze" co i przez kogo zostało zrobione) - i tu jest w stu procentach ok. Ale... 1. Przy okazji został wypięty bezpiecznik od wentylatorów chłodzenia silnika, o czym dowiedziałam się na wiosnę, kiedy auto się zagotowało. Należało zamontować zewnętrzne gniazdo na bezpiecznik, ale Panu Irkowi i Spółce wygodniej było po prostu wyjąć bezpiecznik, który się wybijał - nie informując mnie o tym. Efekt: 7.03.2019, auto w innym serwisie, gdzie wymieniono czujnik położenia wału, termostat z obudową, włącznik wentylatora i czujnik temp. silnika (który teoretycznie został zamontowany nowy 10.01.2019 w „Auto Center Gaz”, a praktycznie okazało się, że wyjęto spod maski oryginalny, czujnik, montowany seryjnie przy produkcji samochodu - w 2001 roku, czyli w „Auto Center Gaz” zwyczajnie zapłaciłam za wymianę czegoś, czego nie wymienili) oraz zamontowano zewnętrzne gniazdo na bezpiecznik od wentylatorów. Dzięki serwisowi „Auto Center Gaz” jeździłam od 19.11.2018 do 7.03.2019 bez działających wentylatorów chłodzenia silnika, robiąc przebieg 5052 km. Wszyscy wiemy, jak to się mogło skończyć... 2. Teoretycznie 18.12.2018 w „Auto Center Gaz” zostały wymienione świece, kable i cewki. Praktycznie okazało się 14.08.2019, że pod maską są stare świece, kable i cewki, co zostało wymienione w innym serwisie. Czyli znowu, w „Auto Center Gaz” powiedziano mi, że coś zostało wymienione, a nie zostało wymienione, a kasa została zainkasowana. Montaż butli gazowej ten serwis robi dobrze, bo po ich "pracy" pozostaje dokumentacja. Na usługi serwisowe, nie związane z gazem nie wydają szczegółowej faktury (nie jest napisane na rachunku, co zostało zrobione konkretnie, w związku z czym nie ma podstawy prawnej, dowodu na ewentualną reklamację). Czuję się oszukana, wręcz okradziona, bo póki co, wszystko, co "zostało wymienione" w moim samochodzie w serwisie „Auto Center Gaz” - wymieniam ponownie, tylko teraz w serwisie, który nie (usunięte przez administratora) swoich klientów. Nie polecam, a wręcz przestrzegam przed serwisem „Auto Center Gaz”.

temi

Bardzo dobrzy fachowcy. potrafią dobrze dobrać urządzenia i w sposób właściwy zamontować. Widać że nie mają jakiś profitów od jakiejś firmy bo korzystają z kilku różnych. Mają też bardzo dobrych mechaników. Robiłem gaz i parę napraw. Jestem bardzo zadowolony z solidności i fachowości. Maja bardzo kulturalnych pracowników(wraz z właścicielem), nie klną, porządek i ład na warsztacie niesamowity. Po wizycie byłem mile zaskoczony dbałością o czystość . polecam ten warsztat.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Center Gaz Ireneusz Chmielewski Autogaz - Kraków

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 987 144
  2. olx.pl 3 551 040
  3. pracuj.pl 3 393 576
  4. jooble.org 3 374 784
Auto Center Gaz Ireneusz Chmielewski Autogaz
0/5 Na podstawie 0 ocen.
Auto Center Gaz Ireneusz Chmielewski Autogaz