Walmi-Lux S.C.

Wrocław

Opinie o Walmi-Lux S.C.

maks

Naciagaczeto koszmarna firma zle pracuje,okrada klientow i nie reaguje na reklamacje,niczego dobrego nie mozna sie po nie spodziewac tylko mozna przezyc szok co to za ludzie sami emeryci odstawiajacy fuszerke do programu usterka zapraszam

doris

Fatalna firma zle pracuje ,kroi klientow na kase ,zatrudnia na czarno czyli pracownikow olewa tak samo jak klientow.Odradzam uslugi i wspolprace z te nieuczciwa firma

doris

Czekamy na nowe informacje o firmie Walmi-Lux S.C.! Podziel się z nami swoją opinią i rozpocznij dyskusję na temat firmy.

Zostaw opinię o Walmi-Lux S.C. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Walmi-Lux S.C.