Eden Skład Handlowy

Opinie o Eden Skład Handlowy

laura

Znakomity sklep ze sprzetem sportowym, kupiłam niedawno tam wspaniałe kijki do nordic wakling, które ubóstwiam, znakomici się mi z nimi ćwiczy, w końcu bieganie zaczęło przynosic mi ogromną przyjemność

Natalia

Znakomity sklep z nartami biegowymi, od dawna interesuję się tą dziedziną sportu i biegam zimą, ale cieżko było mi kupic dobrej jakosci narty w dobrej cenie, odpowiedzią na mój problem stał sie Eden, mają największy wybór wśród nart, a profesjonalna obsługa zawsze służy pomoca w doborze odpowiedniego rozmiaru i typu narty

Jola

Biegi narciarskie to znakomity sport dla każdego, mało kontuzyjny i dość niedrogi, a dający wiele frajdy, postanowiła ja sama rówenież sprawdzić sie w tej dyscyl=plinie i za pomocą profesjonalistół ze sklepu Eden kupiłam sobie piersze moje profesjonalne narty do biegania teraz czekam na śnieg żeby móc wyjechać za miasto i je wypróbować

Zostaw opinię o Eden Skład Handlowy - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eden Skład Handlowy