Resco

Kraków

Resco

Opinie o Resco

arek

...zajrzałem tu z ciekawości, gdyż pracuję u nich do tej pory, musze przyznać, ze uczciwi, wywiązują się z umów tak ustnych jak i pisemnych, godziny nadliczbowe: 4 do 5 miesięcznie jeśli w ogóle są... każdy ma swój zakres pracy, a zarobki dokładnie takie jak w ogłoszeniu... mogłyby być większe ale w ciągu roku i tak miałem trzy podwyżki... warunki pracy mogłyby być lepsze ale w gorszych pracowałem i nie narzekałem. Trochę mnie dziwi poprzedni wpis bo u nich nie da się pracować na kilku etatach...:) widocznie komuś zaszli za skórę i stąd taka opinia:) generalnie ja nie mam zastrzeżeń

artur

Nie polecam pracy w resco pieniądze małe zmuszanie pracownika do pracy na kilku etatach zostawanie po godzinach warunki spartańskie Syfffffff

Zostaw opinię o Resco - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Resco