Opinie o Bogumiła Leśniewicz Firma Wielobranżowa Bogumiła Leśniewicz w Śrem

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bogumiła Leśniewicz Firma Wielobranżowa Bogumiła Leśniewicz. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bogumiła Leśniewicz Firma Wielobranżowa Bogumiła Leśniewicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bogumiła Leśniewicz Firma Wielobranżowa Bogumiła Leśniewicz w Śrem

Marcin Nowy wpis

@kukol dlaczego kłamią ?

Franek Nowy wpis

Przestaliście zaglądać na forum bo jest tak dobrze czy może z innego powodu?

Mariusz Gradkowski Nowy wpis
@Franek

Oczywiście ze zaglądają . Ja na przyklad jestem tu pierwszy raz w życiu. Nie miałem pojęcia że jestem takim strasnzym pracodawcą . Uprzejmie proszę wszystkie pokrzywdzone osoby o zożenie w mojej sprawie stosownych doniesień do stosownych urzedów. Zwłąszcza Pawła, ktory nie moze znależć na dłużej żadnej pracy. Dziekuję też wszystkim życzliwym za konstuktywna krytykę , niezadowolonych pracownikow. Wiekszość z tych niezadowolonych , juz umieszcza swoje wpisy o innych kolejnych pracodawcach. Cześć ma juz włąsne firmy i z pewnościa zapwenaija swoim pracownikow najlepszy socjal i życie w tęczy. Podzielę się jedank opinią o serwisie i włąscicielu tego forum . Witam,  Przypadkiem znalazłem kilka opinii na mój ( pracodawcy ) temat.  Czy Państwo weryfikują treść i prawdziwość wypowiedzi na łamach Państwa forum. Czy zwyczajnie jesteście Państwo miejscem dla najczęściej sfrustrowanych ludzi, którym zwyczajnie nie udało osiągnąć sukcesu zawodowego i życiowego.  Na każdy z zarzutów jestem w stanie odpowiedzieć w świetle prawa , a Państwo niechcący mogą zostać stroną tego konfliktu.   Zamiast promować zaradność , kompetencje i pozytywne podejście do pracy , promują Państwo utajony onanizm i pomagają ludziom spadać jeszcze niżej. Wstyd . Jeśli już publikujecie takie rzeczy to proszę ich weryfikację.  Pomoc narzekaczom i frustratom ukrytym za IP nie jest szczytem promocji poprawnych postaw i  odwagi w biznesie.  Dlatego zanim zgłoszę do odpowiednich służb promowaną przez Was nieprawdziwą treść  chcę zapytać czy nie zechcą usunąć ją Państwo sami.  Psujecie dobry trzon gospodarki , i robicie czarny PR - nie tylko mnie , ale innym pracodawcom . Moja ich porażka , odbije się na Waszym serwisie oraz Waszych  dochodach w przyszłości.   A osoby nieprzychylne mojej czy innym firmom , dlaczego nie zgłoszą rzekomych nadużyć. Dlaczego godzą się na proponowane warunki pracy. Odpowiem Państwu i wszystkim - zwyczajnie dlatego że przez lata pracy wszystko im odpowiadało finansowo i organizacyjnie , przestało odpowiadać bo musieli zacząć dodatkowo myśleć .Ludzie,   którzy pracują ze mna o 13 lat wiedzą o tym i nie zamienili  tej pracy na inną.  Zwyczajnie jest im  dobrze w firmie Cameleo.

i śmierdzi tam

Kamil
@Kukol

Z ciekawości wpisałem w wyszukiwarce Google nazwę tej firmy z nadzieją, że znajdę jakieś informacje, jednak niestety nic mi nie pokazało. Mam przez to sądzić, że firma ta już nie istnieje?

also Nowy wpis
@Kamil

A kto powiedział, że nie istnieje?

kłamiom o wszystkim tam

Firma Bogumiła Leśniewicz Firma Wielobranżowa Bogumiła Leśniewicz poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
M&M's

Nie rozumiem sensu wylewania żali tutaj. Najpierw ktoś twierdzi że lepszej pracy nie mógłby mieć. A później zmienia zdanie bo zostaje zwolniony i musi się dowartościować. Wszędzie są plusy i minusy, nigdy nie będzie idealnie. Zrobić swoje trzeba może ktoś to doceni.

Arkadiusz Penerka
@M&M's

Po coś ten portal jest, ludzie niech wiedzą czym grozi praca w takich pseudo firmach.

Maniek

He he masz racje Marek .t .

Marian

Rodzinna firma czyli szwagra, z pracownikami robią co tylko chcą nie, brak ludzi do pracy a czasami pracujesz po 12 godzin za śmieszne pieniądze, zaplecze socialne praktycznie brak nikogo nie interesuje ze masz rodzinę i chcesz spędzac z nimi czas, urlop rzadko dłużej niz tydzień nie dostaniesz a to ze jesteś chory i powinieneś się wykurowac ich nie interesuje . Pracowałem tam ponad 4 lata o stwierdzam że nie ma sensu się marnować w tej pracy. Nie pozdrawiam

@Marian

Czyli co nie ma czasu pracy? Jakis list itp? Na umowie chyba jest wypisany zakres prac plus obowiazki i stawka? Pytam bo sie oglaszaja wlasnie widze.

Kukol

Towar musi wyjechać, pieniądz muszą się zgadzać umowa najniższa reszta pod stołem, na te realia to słabo 2 tyś a praca straszna każdy kradnie i (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Bogumiła Leśniewicz Firma Wielobranżowa Bogumiła Leśniewicz - Śrem

Bogumiła Leśniewicz Firma Wielobranżowa Bogumiła Leśniewicz
  • Dezyderego Chłapowskiego 19 lok. 30