Tahema Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Hurtownia

Tarnowskie góry

Tahema Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Hurtownia

Opinie o Tahema Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Hurtownia

Jak wygląda praca w Tahema Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Hurtownia? Napiszcie, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie. Czy osoby w niej zatrudnione mogą liczyć również na pozapłacowe benefity?

były niewolnik

Szkoda czasu na tą firemke, zarobki jak w Bangladeszu, moja rada do handlowców jest taka, trzymać się z dala od takich firm i szukać pracy u producenta a nie u dystrybutora.

M.
@były niewolnik 06.09.2015 14:11

Bardzo fajna firma. Miła atmosfera. Jeśli się postarasz możesz dobrze zarobić. Czas pracy też ok.

lopez
@M. 15.12.2017 18:28

Ha ha ha....śmiechu warte , w tej firmie nie da się zarobić nawet pracując 12/24, lepiej omijać szerokim łukiem

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Tahema Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Hurtownia? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo istotna!

Macie doświadczenie w pracy w firmie Tahema Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Hurtownia ? Wiecie jak wyglądają u nich nadgodziny? Czy często trzeba zostawać dłużej w pracy? Podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw opinię o Tahema Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Hurtownia - Tarnowskie góry

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tahema Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Hurtownia