Tahema Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Hurtownia

Adres: ul. Towarowa 15, Tarnowskie góry

Tahema Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Hurtownia
0 0 7 5 1

Opinie o Tahema Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Hurtownia

Filtruj opinie po kryteriach:

były niewolnik
 Opinia

Szkoda czasu na tą firemke, zarobki jak w Bangladeszu, moja rada do handlowców jest taka, trzymać się z dala od takich firm i szukać pracy u producenta a nie u dystrybutora.

Tak7Nie

M.
@były niewolnik 06.09.2015 14:11

Bardzo fajna firma. Miła atmosfera. Jeśli się postarasz możesz dobrze zarobić. Czas pracy też ok.

TakNie1

lopez
@M. 15.12.2017 18:28

Ha ha ha....śmiechu warte , w tej firmie nie da się zarobić nawet pracując 12/24, lepiej omijać szerokim łukiem

Tak1Nie

olo lolo
@M. 15.12.2017 18:28

UPS... To pewnie pisała (usunięte przez administratora) poważnie można zarobić ??? a ile szanowna pani ?????? Atmosferę mam gdzieś czy dobra czy zła , najważniejszy jest zarobek !!!! Ile placisz kobito ?????????

Tak1Nie

Opinia

Jak wygląda praca w Tahema Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Hurtownia? Napiszcie, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie. Czy osoby w niej zatrudnione mogą liczyć również na pozapłacowe benefity?

Opinia

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Tahema Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Hurtownia? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo istotna!

Opinia

Macie doświadczenie w pracy w firmie Tahema Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Hurtownia ? Wiecie jak wyglądają u nich nadgodziny? Czy często trzeba zostawać dłużej w pracy? Podziel się z nami swoją opinią.

TakNie

Zostaw opinię o Tahema Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Hurtownia - Tarnowskie góry