Ideal Adam Dobrzański

Bielsko-biała

Opinie o Ideal Adam Dobrzański

hanys

Nie polecam pracować w tej firmie. Na początku wypłaca zaliczki ale całkowitego rozliczenia za przepracowaną pracę nie otrzymacie, wyc .... tak wiekszosc z nas Jednym slowem skur.....el do potęgi bo dorabia sie kosztem naszych rodzin. Nie dajcie sie nabrac ze ma 3 stalych pracownikow bo o niczym to nieswiadczy lepiej pracowac ukogos innego szkoda nerwów

budowlaniec

Oszust,nie polecm tego pseudo pracodawcę, trzeba się uniego prosić o swoje uczciwie zarobione pieniądze, relacja międy pracownik a pracodawca na poziomie dziecka z piaskownicy.

Zostaw opinię o Ideal Adam Dobrzański - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ideal Adam Dobrzański