Gliwice

Opinie o Grejspol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Grażyna Jarzyńska Farby Przemysłowe Biuro Handlowe - Magazyn

Roman

Potwierdzam , firma kogucik , obsługa fatalna !! Sapiąca baba dla której klient jest wrogiem .

Ja

Firma mega nieprofesjonalna. Oferty robione [usunięte przez moderatora] na zasadzie "daj mi spokój". Niestety przez swój asortyment jestem skazany na współprawcę z nimi.. Nie polecam.

Zostaw opinię o Grejspol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Grażyna Jarzyńska Farby Przemysłowe Biuro Handlowe - Magazyn - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grejspol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Grażyna Jarzyńska Farby Przemysłowe Biuro Handlowe - Magazyn