SOLEKO - systemy solarne

Opinie o SOLEKO - systemy solarne

czesiu

tanio to tu nie jest

Marcin

Soleko to firma, która zaczynała od przysłowiowego garażu. Ale jej się udało. Nigdy nie było czuć dużego ciśnienia. Właściciel zawsze wybierał etyczne rozwiązania związane z dotarciem do klienta, dzięki czemu nie było presji sprzedaży. Ponad połowa klientów była z polecenia przez co przetrwanie firmy nie było zagrożone, a praca spokojna. Ciężko się tam dostać, bo wybierają najlepszych, ale warto spróbować :)

Basia
@Marcin 20.08.2014 15:24

Nie polecam. Kolektory zakupiłam w 2013 roku. Montaż przebiegł sprawnie i działały do czasu. Niestety w tym roku rozszczelnił się zbiornik i cały glikol przedostał się do wody pitnej. Zgłosiłam reklamację i usłyszałam, że to moja wina bo nie kontrolowałam anody, którą zamontowali z tyłu zbiornika w miejscu niedostępnym. Tata sprawdzał i tak tą kontorlkę, a jak zobaczył że jest czerwona to mąż już mówił że czuje słodki posmak w ustach. Firma nawet nie wysłała do nas serwisanta. Stwierdziła, że jak tytanowa anoda świeci na czerwono to to nie jest ich wina. Nie za dobrze im szło bo w 2015 Pan Marcin G. zamknął firmę i otworzył na swoją koleżankę tę samą , ale już jego osoba nie figuruje w zarządzie. Dużo lepiej kupić kolektory bez dotacji. Wychodzi taniej i najważniejsze, żeby wziąć pewną firmy jak np. Valliant i nie martwić się że firma kogucić potraktuje swojego klienta tak jak firma Soleko potraktowała nas.

Zostaw opinię o SOLEKO - systemy solarne - Włoszczowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SOLEKO - systemy solarne