Power Solar Robert Fijałkowski

Zalesie

Opinie o Power Solar Robert Fijałkowski

Artur

Wspaniała firma, szybko i solidnie zamontowai pompę ciepła w moim domu, teraz dzieĸi nim mogę świadomie gospodarować energią w moim domu, a nadal panuje w nim idealna temperatura

Sandra

Rewelacyjna firma, zamontowany przez nich system centralnych odkurzaczy to znakomite rozwiązanie dla utrzymania czystości w dużym domu, firma Power- Solar zamontowali taki system i w moim domu i jestem bardzo zadowolona z ich usług, bez problemów teraz sprzątam i to szybko bo nie muszę dźwigać odkurzacza.

Zostaw opinię o Power Solar Robert Fijałkowski - Zalesie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Power Solar Robert Fijałkowski