Innowator S.C. Piotr Żychowski Jakub Moliter

Kończyska

Opinie o Innowator S.C. Piotr Żychowski Jakub Moliter

Małopolanin

Firma INNOWATOR z gminy Zakliczyn nad Dunajcem to konkret. Nie typowe podejście, otwarta na nietuzinkowe koncepty. Taka firma jak ta, powinna być zasypywana dotacjami-właściciel dużo by osiągnął...Polecam Nr telefonu (usunięte przez administratora)

Klient

Polecam. Są solidni i rzeczowi. Jeden ze wspólników prowadzi podobną firmę. Polecam wiedzą co mówią i nie nabierają ludzi.

Zostaw opinię o Innowator S.C. Piotr Żychowski Jakub Moliter - Kończyska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Innowator S.C. Piotr Żychowski Jakub Moliter