J.J.A. Progress Sp.j. Andrzej Wolski

Bielsko-biała

Opinie o J.J.A. Progress Sp.j. Andrzej Wolski

dziwne

Powiem tak, pani byla dla mnie bardzo mila ale bardzo dziwne jest to ze przez caly czas tlumaczyla mi ze nie oplaca sie zmieniac polisy na nowsza bo juz ponioslem jakies koszty... Potem okazalo sie ze cos takiego jest tylko w avivie a nigdzie indziej to nie funkcjonuje, stracilem sporo ale coz madry polak po szkodzie...

oklamany

aha to bardzo dziwne bo mialem przez was zalozone ubezpieczenie z avivy gdzie mialem zarabiac krocie i po paru latach sie okazalo ze wplacajac kwote ok 50tys zl zamiast zysku zostalo mi 30tys... rzecz jasna ucieklem jak najdalej od tego i zmienilem na cos nowszego co ma chociaz dostep do internetu.

Odnośnie Twojej wypowiedzi, piszesz, że długo poszukiwałeś pracy, jaki to teraz jesteś zadowolony a podpisujesz się jako Marina, coś tu nie gra, także zastnów się następnym razem co piszesz!!!!!!! Powodzeniaitlusni

Zostaw opinię o J.J.A. Progress Sp.j. Andrzej Wolski - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie J.J.A. Progress Sp.j. Andrzej Wolski