Opinie o InTechDoc Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie InTechDoc Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie InTechDoc Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InTechDoc Sp. z o.o. w Gdańsk

Co wchodzi w socjal InTechDoc Sp. z o.o.?

Roman Nowy wpis

przecież ten januszex już nie istnieje

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w InTechDoc Sp. z o.o.?

Roman Nowy wpis

Daj sobie spokój z tą firmą. Po pierwsze zarobisz grosze, po drugie ta firma ledwo żyje. Odeszło z niej sporo doświadczonych osób i szukają teraz zapchaj dziury. Ale jak chcesz zarabiać 3000 tys. Brutto to powodzenia. No i jeszcze ta śmieszna umowa.

Kacper

ta firma to totalne dno.

Jaka umowa obowiązuje w InTechDoc Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Arek K.

Umowa o pracę  na czas próbny 1600 brutto + 50% premii uznaniowej czyli gdzieś tak 2300 brutto. Szalone pieniądze Na Zozole starczy :)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie InTechDoc Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Norweg

To firma normalnie z norweską kulturą pracy. Ironia jak co.

Ile mniej więcej płacą?

kaczor

średnia pensja to 6500 zł brutto

@Anonim

Kolega kaczor kłamie ;). Płacą troszeczkę więcej niż płaca minimalna. Od 2021 płaca minimalna wyniesie 2800 brutto, a w tej firmie można dostać na UoP 3000 zł brutto.

Byly pracownik
@Kamil

Widze kolega Kamil nadal nie moze przeboleć zwolnienia i wylewa farmazony w internetach na pracodawcę gdzie się da. Można tu zarobić swoje, trzeba tylko chcieć. A z tego co wiem, tytanem pracy to nigdy nie byłeś, bo nadal mam kontakt z ludzmi tam pracujacymi. Typowy pracownik, czy sie stoi czy się leży...Ja dobrze wspominam tam prace i pracodawcę któremu zależało na pracownikach i nie zwalnial ich jak tylko kryzys byl na horyzoncie lub gorsze lata.

Hahaha

I kto to pisze? Hahaha

@Byly pracownik

Hahahaha. No niestety nie doczekałem się obiecanych przez prezesa okrętów podwodnych. Mówisz, że da się zarobić? Przecież biegałeś przez całe 4 lata w tym samym polarze i koszuli po firmie. Widzę, że nieźle zarabiałeś, hahhahahah.

@Byly pracownik

Arek nie ośmieszaj się, nikt z byłych pracowników takich bredni by nie napisał zwłaszcza jak zostali nazwani przez prezesa zdrajcami bo przeszli do Althomu na Dmowskiego we Wrzeszczu lub do P3 w Hamburgu. Nie wspominając już o tym, że zabrano im premię świąteczną bo niby jest za lojalność. To był cyrk, hahhaha ;)

Rafał

płacą bardzo mało

Kargul
@Anonim

od dłuższego czasu już w ogóle nie płacą, a wymagają 100% pracy o.O. Polaczki cebulaczki tą firmą zarządzają.

Gal Anonim
@Kamil

Chyba się komuś netto z brutto pomyliło.

Tkp

Grosze

Jak wygląda sprawa grafiku w Instytut Wdrożeń Technicznych Intech Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Grafik dostosowujesz sam. Jeżeli jesteś zupełnie świeżym pracownikiem, to wiadomo, że wypadałoby pracować w takich godzinach, w których bez problemu się skonsultujesz z innymi. Niektórzy zaczynają o 6 (lub wcześniej), niektórym zdarza się pracować do 21 albo dłużej. Są tacy co nadrabiają w weekendy. Ważne, żeby w danym miesiącu średnia z efektywnego czasu pracy była 8h na dzień roboczy. Wg mnie większość rzeczy można bez większych problemów dogadać.

Roman

że się ktoś zainteresował pracą w tym paździerzu o.O

Kazik

Pokrótce: Firma to typowy polski Januszeks. Lepiej omijać z daleka.

Kozik
@Kazik

Czy ktoś próbuje się perfidnie pode mnie podszyć? Oj nieładnie...

@Kozik

Jak ktoś nie widzi różnicy między Kazik, a Kozik to może warto się dokształcić?

@Kazik

no staraj się, staraj????

eee?

Tomaszczyniemasz?

Czyżby znowu opowieści kolegi Kamila ?

Gruby

O, znowu Kamil ze swoimi wysrywami. Tak to jest, jak się zatrudnia ludzi niespełna rozumu...

@Gruby

Co wy z tym Kamilem? Przecież nie kłamał. Firma z tego co widzę to istne (usunięte przez administratora) i 1000 kg mułu. Nigdy w życiu tam papierów bym nie złożył. Typowy polski Januszex ;)). A propos kiedy upadłość, hehehe ?

@@Tomasz

Skoro BYŚ NIE ZŁOŻYŁ, to skąd wiesz, że nie kłamał? Jasne, że kłamie. A że nie bardzo się do pracy przykładał i został wybrany do odejścia, bo kogoś trzeba było wybrać, skoro lotnictwo leży, to poleciał. Mnie tam było dobrze.

Tomasz
@Gruby

Słyszałem jak Ci było dobrze. Ponoć przez kilka lat w tym samym polarze zasuwałeś po firmie. Tobie dobrze, a inni dookoła musieli wdychać te opary. Ehh współczuje. :)

@Tomasz

Akurat Tomasz to jeszcze pracuje.

Tomasz
@Gruby

Nie ma to jak zwalać na kolegów z pracy. Prostactwo i buractwo.

@Gruby

Dawno na tej ścianie płaczu nie byłem. Ponoć mnie tu obrażają jakieś anonimowe osoby. Masz rację do pracy się nie przykładałem i dlatego mnie trzymali 5 lat i wypłacali premię :), hehehe. Nawet się nie obraziłem o to, że dostałem wypowiedzenie. Nawet się ucieszyłem. Nie będę już opisywał sytuacji jak firma potraktowała osoby będące na wypowiedzeniu, bo szkoda słów na to. A propos ujawnij się tchórzu jak już oszczerstwami rzucasz :)

@Tomasz

Nie ma to jak pisać za każdym razem pod innym nickiem. Dojrzałe jak twój profil na fb. Tak, trzymali cię, bo nie pamiętam, żeby w ogóle kogoś kiedyś zwolnili, może jedną osobę. Szukaj pracy Kamil, może kiedyś znajdziesz, ale z takim podejściem to wątpię.

@Gruby

Akurat mam pracę i to taką, jaką chciałem:). Sypiesz oszczerstwami jak z rękawa, a boisz się ujawnić. Widzę, że złe nawyki z intechu wyniosłeś i obrabiasz ludzi za ich plecami, ehhh. Do tego personalny wytyk na temat facebooka jest poniżej jakiekolwiek krytyki. Nie chcę się zniżać do Twojego poziomu, bo mnie jeszcze doświadczeniem pobijesz ;)

ABC

(usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Firma bez perspektyw.

Marcepan

Firma zmieniła teraz nazwę na IntechDOC, ale dalej urzędują tam Ci sami cebularze. Miejcie się na baczności. ;)) Pozdrawiam Marcepan

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Instytut Wdrożeń Technicznych Intech Sp. z o.o.?

@Alfa

Weź chopie uciekaj z tej firmy, okradną ciebie za nim się obejrzysz. Z reszta (usunięte przez administratora)płacą.

@Alfa

napisz do mnie maila rinox@wp.pl, to Ci wszystko opowiem ;)

Duffy

Nie idź tam! Kradną i na dodatek wali tam (usunięte przez administratora). Ostatnia firma w jakiej chciałbyś się znaleźć.

George

O panie, że ktoś w ogóle do tego syfu chce iść. Jak najdalej od tego januszeksa.

Byly pracownik

Ok

kolega z pracy

Kamil, uspokoj sie...

Czy pracodawca Instytut Wdrożeń Technicznych Intech Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Endriu

Pewnie, Każdy na początku przechodzi kurs czyszczenia ekspresu do kawy ;). Potem są ewentualnie następne poziomy jak np. opróżnianie zbiornika od ekspresu poziom MASTER. O resztę kursów trzeba dopytać gównoo dowdzącego ;)

Jakie wartości są cenione w Instytut Wdrożeń Technicznych Intech Sp. z o.o.?

Garbaty_Jaszczur

żadne;). Pozdro

Sylwia

Bardzo mnie interesuje, jak ogółem wygląda praca w Intech. Ile trwa wdrożenie? Czy ciężko jest przejść okres próbny?

@Sylwia

Praca biurowa, dla niektórych monotonna. Wdrożenie trwa krótko, w ciągu miesiąca można się już ogarnąć. Jak człowiek nie ściemnia i daje z siebie ile może, to okres próbny nie jest trudny.

Jak długo trwa proces awansu w Intech Instytut Wdrożeń Technicznych?

Roman

Hahahaha. Arka idź się spytaj. Może Ciebie awansuje na głównego zamiatacza firmy, hehehe.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Intech Instytut Wdrożeń Technicznych?

W zależności od doświadczenia i umiejętności adaptacji do nowych obowiązków. Czasem od razu, najczęściej po 3 miesiącach, jak są wątpliwości to później.

Firma pozytywnie potrafi zaskoczyć. Tu nie czujesz upływu czasu. Usytuowana w przepięknym miejscu, w samym sercu Jaśkowej Doliny daje możliwość.

Zostaw merytoryczną opinię o InTechDoc Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w InTechDoc Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy InTechDoc Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InTechDoc Sp. z o.o.?

InTechDoc Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Jaśkowa Dolina 84
    80-286 Gdańsk