Inenergia Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Maciej Szubarga

Inowrocław

Inenergia Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Maciej Szubarga

Opinie o Inenergia Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Maciej Szubarga

Jeżeli ktoś z Was jest pracownikiem Inenergia Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Maciej Szubarga lub z nią współpracował kiedyś, to może moglibyście napisać od siebie kilka słów na temat swojej pracy w niej? Każda opinia na tym forum będzie przydatna wszystkim zainteresowanym wzięciem udziału w procesie rekrutacyjnym.

anonymous

Na cmentarzu

xxx

1200 zł mi wiszą kasy od czerwca 2017 r

Tez mi wiszą kase

Przepisali wszystko na firmę INOHURT SP Z O O, ul. Nowa 32, 88-100 Inowrocław, KRS 0000436154, REGON 341337474, NIP 5562752682 i dalej pewnie kręcą wałki.

mirekmz

nie reguluje zobowiązań !!

Perez
@mirekmz 28.06.2017 10:48

Bo upadło

P
@Perez 12.08.2017 16:35

a gdzie można znaleźć właściciela INENERGII??

X
@P 22.12.2017 14:01

W szpitalu

Zostaw opinię o Inenergia Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Maciej Szubarga - Inowrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inenergia Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Maciej Szubarga