El-System Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych Marek Momot

Słupsk

Opinie o El-System Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych Marek Momot

jesi

Komornicy też pana Marka znają :). Tylko że on nic nie ma - wszystko jest innych on tylko użytkuje :) CFANIACZEK

Arek

Witam, akurat z tym ze firma EL- SYSTEM nie wypłaca ludzią pieniedzy to prawda, wystarczy wejsc na strone dlugi.info/wierzytelnosci a tam wpisany w liste dluznikow dla jakiegos pracownika jest szef Marek Momot

zybi70

wspolpracuje z ta firma juz piaty rok i nigdy nie bylo jakichkolwiek problemow Polecam te firme z cala odpowiedzalnoscia

rafał

pracowalem w firmie El-system , jest to nieuczciwa firma , poniewaz niewyplacaja pełnych wypłat , mowiac ze mieli gorszy miesiac i musze czekac na nastepny aby mieli wiecej pieniedzy, czekalem tak dwa miesiace i na dwa miesiace mnie oszukali, sprawa trafiła do sadu , OSZUSCI !!! PRZESTRZEGAM INNYCH PRZED TA FIRMA ORAZ PRZED FIRMA INSTAL-TRAVEL , ktora prowadzi Rafał Momot syn szefa z El-systemu, oni wspolpracuja razem, i wspolnie oszukuja ludzi !

ELSYSTEM
@rafał 15.07.2015 13:48

chyba jakaś konkurencja próbuje rzucać oszczerstwa a to jest karalne p.Kolego !!! ( zajmie się toba Prokuratura), EL-SYSTEM zatrudnia 20 pracownikow i napewno nigdy nie mialem i nie mam spraw s Sadzie Pracy.

Zostaw opinię o El-System Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych Marek Momot - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie El-System Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych Marek Momot