Edbud Zakład Usługowy Edmund Korth

Opinie o Edbud Zakład Usługowy Edmund Korth

Tomek

Pracowałem w tej firmie w latach 1995-1997. Wiele się tam nauczyłem - była to moja pierwsza praca. Dziś bardzo ciepło wspominam tamte czasy, zwłaszcza Szefa [usunięte przez moderatora] . Wspaniały człowiek. Tomek T.

Zostaw opinię o Edbud Zakład Usługowy Edmund Korth - Puck

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Edbud Zakład Usługowy Edmund Korth