Elmet S.A. Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Handlowe

Kalisz

Elmet S.A. Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Handlowe

Opinie o Elmet S.A. Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Handlowe

Urszula

@Przemysłaf.O czy od czasu Twojej wypowiedzi zaszły jakieś zmiany w firmie? Rynek pracy dynamicznie się zmienia, jestem ciekawa, jak wygląda polityka firmy w 2018 roku. @juszczak michał czy nadal podtrzymujesz swoją opinię? Może coś się zmieniło w kwestii warunków pracy w Elmet S.A. Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Handlowe?

Co myślicie na temat pracy w Elmet S.A. Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Handlowe? Czy od czasu dodania ostatniej opinii warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie uległy zmianie?

Przemysłaf.O

Firma zatrzymała się w latach 80 , beznadzieja,słabe zarobki,stare auta,stary zarząd, strata czasu.

nowy

Potwierdzam powyższą opinię.

juszczak michał

Protekcja to mało powiedziane synowie kierowników, córeczki dyrektorów a do tego karierowicze i PRL, zarobki jak produkty CHINY...

Zostaw opinię o Elmet S.A. Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Handlowe - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elmet S.A. Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Handlowe