Opinie o Elektrotechniczna Spółdzielnia Pracy im. 1-goMaja w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Elektrotechniczna Spółdzielnia Pracy im. 1-goMaja, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elektrotechniczna Spółdzielnia Pracy im. 1-goMaja na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektrotechniczna Spółdzielnia Pracy im. 1-goMaja w Kraków

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
SK_NHuta

Pracowałem tam ok 6 miesięcy. Lepszej roboty nie miałem do tej pory :-) . Praca na luzie, bez poganiania.Kasa słaba, ale nie tragedia. Kierownictwo spokojne. Kierownik Marek (pozdrawiam) dużo biega, ale nie jest groźny. Kierownik produkcji Artek to młody, wymagający facet. Mało mówi, obserwuje i oper...la jak trzeba, ale kulturalnie, chociaż to on mnie zwolnił. Rządzi taki stary prezes. Wszyscy się go boją (no może z wyjątkiem Artka i narzędziowców), ale facet chyba już swoje przeżył i siedzi tam tylko dla kasy. Głuchy, sklerotyk, usypia podczas rozmowy. Jest jeszcze vice prezes Mieciu, ale on to ani straszny ani szef. Załoga fajna, można zapalić, a nawet wypić :-) . (pozdrowienia dla brygadzistów)

Zostaw merytoryczną opinię o Elektrotechniczna Spółdzielnia Pracy im. 1-goMaja - Kraków

Elektrotechniczna Spółdzielnia Pracy im. 1-goMaja
0/5 Na podstawie 0 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Elektrotechniczna Spółdzielnia Pracy im. 1-goMaja