Zumet S.C.

Ząbkowice śląskie

Opinie o Zumet S.C.

nx

6 lata temu tam pracowałem i było do kitu z kasą oraz brygadzista mnie wkurzał nadgorliwy baran choć szef firmy był spoko jak powiedział i obiecał mi coś to tak było nie stwarzał mi problemu z wyjazdem zagranicznym bym sobie dorobił latem ale jak mu podpadłeś że kłamałeś to wtedy miałeś przechlapane i było wiadomo że długo się nie popracuje teraz moja dziewczyna tam robi i zachwala tam pracę że jest ok chyba jakąś metamorfozę przeszli czy jak

tomek

Ogólnie jest spoko zarobki na pewno do wielkich nie należą ale przynajmniej mam robotę i za darmola dali mi papiery z uprawnieniami na suwnice , widlaki i meleksa co może się mi kiedyś przydać

kamil

Pracowałem w tym zakładzie i mogę powiedzieć że było spoko atmosfera fajna bez ścigania brygadziści też wyrozumiali zamieniłem robotę na inny zakład i trochę żałuję bo z chęcią bym tam wrócił ale sam się zwolniłem i raczej powrotu z tego co wiem wtedy niema

Zostaw opinię o Zumet S.C. - Ząbkowice śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zumet S.C.