Cynkmet Sp. z o.o.

Chorzów

Opinie o Cynkmet Sp. z o.o.

andrzej

No to chyba siedzisz w biurze i jesteś w "elicie nietykalnych".... Miła atmosfera...? Zarobki powyżej średniej...? Wypłaty przed czasem...? Ściemniać to my,ale nie nas...

Krzysiek

Jestem związany z tą firmą już jakiś czas (3 lata) i powiem krótko: Atmosfera na szóstkę. Placą regularnie, kazdego 10 masz na koncie kase, czasem nawet dzien czy dwa wczesniej, chociaz zdarzylo sie ze srodki na koncie pojawily mi sie dopiero 11, no ale mysle ze to wina banków. Zarobki powyżej sredniej, ale znowu nie z najwyzszej półki. Ogolnie fajni ludzie i milo sie pracue, chociaz zawsze mozna by bylo lepiej zarabiac .Polecam

Zostaw opinię o Cynkmet Sp. z o.o. - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cynkmet Sp. z o.o.