Elged Hurtownia Artykułów Elektrycznych Krzysztof Gedowski

Opinie o Elged Hurtownia Artykułów Elektrycznych Krzysztof Gedowski

Możecie opisać aktualną sytuację Elged Hurtownia Artykułów Elektrycznych Krzysztof Gedowski? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

maly

Zlewajace podejscie pracownika zwodzenie przez trzy tygodnie i dotej pory nawet nik sie nie pofatygowal zadzwonic firma i obsluga do bani

obiektywny
@maly 08.10.2015 06:55

złośliwcy zawsze się trafią

Niezła kryptoreklama Panie Gedowski, sęk w tym że i tak wielu klientów hurtowni elektrycznych u Pana już nie zagości. Samą miłą obsługą pań pracujących rzetelności i profesjonalizmu się nie zastąpi . Poza tym praktykuję Pan "dziwną" metodę handlu , że jak się pojawi klient to nie ważne po co przyszedł, ważne za ile kupił.

Zostaw opinię o Elged Hurtownia Artykułów Elektrycznych Krzysztof Gedowski - Inowrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elged Hurtownia Artykułów Elektrycznych Krzysztof Gedowski