Elged Hurtownia Artykułów Elektrycznych Krzysztof Gedowski

Inowrocław

Opinie o Elged Hurtownia Artykułów Elektrycznych Krzysztof Gedowski

maly

Zlewajace podejscie pracownika zwodzenie przez trzy tygodnie i dotej pory nawet nik sie nie pofatygowal zadzwonic firma i obsluga do bani

obiektywny
@maly 08.10.2015 06:55

złośliwcy zawsze się trafią

Niezła kryptoreklama Panie Gedowski, sęk w tym że i tak wielu klientów hurtowni elektrycznych u Pana już nie zagości. Samą miłą obsługą pań pracujących rzetelności i profesjonalizmu się nie zastąpi . Poza tym praktykuję Pan "dziwną" metodę handlu , że jak się pojawi klient to nie ważne po co przyszedł, ważne za ile kupił.

Zostaw opinię o Elged Hurtownia Artykułów Elektrycznych Krzysztof Gedowski - Inowrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elged Hurtownia Artykułów Elektrycznych Krzysztof Gedowski