Elektrotechnika AK Sp.j. Zakład Handlowo-Produkcyjno-Usługowy

Wadowice

Elektrotechnika AK Sp.j. Zakład Handlowo-Produkcyjno-Usługowy

Opinie o Elektrotechnika AK Sp.j. Zakład Handlowo-Produkcyjno-Usługowy

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Janusz

@joł a czy mimo wszystko jakieś pozytywy zauważyłeś pracując u pracodawcy jakim jest Elektrotechnika AK Sp.j. Zakład Handlowo-Produkcyjno-Usługowy? Warunki pracy dynamicznie ulegają zmianie. Może w tym przedsiębiorstwie również to nastąpiło?

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Elektrotechnika AK Sp.j. Zakład Handlowo-Produkcyjno-Usługowy? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

guru

jeśli ktoś lubi pracować na 1/2 etatu po 10 godzin dziennie plus soboty to zapraszam.

niki.

jak narobiłeś manka na inwentaryzacje to nie dziw się, że każą Ci płacić, to normalne w każdej firmie - nikt nie chce być okradany, a co do reszty to mam odmienne zdanie, jest spokojnie i normalnie, po prostu da się nieźle żyć.

joł

Zarządzanie miernota, bez pomysłu, zastraszanie i szykanowanie pracowników na porządku dziennym, płacenie za inwentaryzacje kosmicznych kwot, wypłata pod stołem, jeśli ktoś chce sprawdzić jak nie powinna wyglądać firma to zapraszam na pewno będzie to niezapomniane przeżycie.

Zostaw opinię o Elektrotechnika AK Sp.j. Zakład Handlowo-Produkcyjno-Usługowy - Wadowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektrotechnika AK Sp.j. Zakład Handlowo-Produkcyjno-Usługowy