Ligwan Sp.j. PPHU

Nowy sącz

Opinie o Ligwan Sp.j. PPHU

Gaweł

Masz w głowie jakiś olej, nie przychodź tu do pracy matole. P.S. Gdzie te premie Pawełku?

karol

Nerwica to jedyne co ta firma oferuje pracowniką(a właściewie niewolnikom)

adamm

stanowczo odradzam tą firmę. Ludzie pracują za minimalną krajową, co lepsi mają 1800zł na rękę co jest sensacją w firmie. Praca na produkcji jest ciągle nadzorowana przez logowanie się do systemu na daną czynność którą aktualnie się robi. Przerwa dłuższa niż 2minuty między zalogowaniem się na koniec czynności, a logowaniem przy rozpoczęciu kolejnej czynności jest wyłapywana przez system i osoby takie są karane. Na hali nie wolno włączyć radia ponieważ "ludzie mają pracować a nie relaksować się". w firmie brakuje miejsca, wszystko upchnięte gdzie tylko można, w magazynie panuje syf i bałagan, brak jakiego kolwiek ogrzewania czy klimatyzacji. Brak możliwości przyniesienia swojej farelki czy wiatraka bo "rachunki za prąd i tak już są ogromne". Stanowczo odradzam także prace na "wyższych stanowiskach" w biurze. Nie dajcie się nabrać na kontrolę jakości, technologa czy zakupowca. Kierownik technologów to najbardziej znienawidzona osoba w firmie, podobnie jak kierowniczka kontroli jakości. Ludzie nie dajcie się nabrać na tą mordownie! Jeśli chcecie pracować i zarabiać cokolwiek i uniknąć nerwicy to nawet próbnego okresu nie przetrwacie. STANOWCZO ODRADZAM!!!

Beata

Potwierdzam powyższą opinię, nie pracowałam tam ale przy pierwszej próbie kontaktu, pojawił się całkowity brak profesjonalizmu, kultury osobistej i umiejętności komunikacji. Osłupiałam.

Paweł

Nie polecam, niektórzy w kadrze zarządzającej z mocnymi problemami emocjonalnymi, co rzutuje na pracę całego zespołu.

Slawek

Witam, czy moze mi ktos powiedziec jakie sa srednie zarobki w firmie Ligwan Sp. Jawna? Czy duza jest to firma i ile osob (mniej wiecej) tam pracuje?? Pozdrawiam

Zostaw opinię o Ligwan Sp.j. PPHU - Nowy sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ligwan Sp.j. PPHU