Lars Co. Sp.j. Zakład Elektroniczny K. Łagutko A. Roman J. Studziński

Piaseczno

Opinie o Lars Co. Sp.j. Zakład Elektroniczny K. Łagutko A. Roman J. Studziński

nick

Nie polecam, pracownik zastraszany przez pracodawcę, nie zdrowe relacje między działami i między ludźmi. Zafałszowanie rzeczywistych faktów. Sam zobacz kto pisze opinie o tym pracodawcy.. czy jest normalny?

Ja również polecam tą firmę. Szczególnie dla ludzi, którzy maja duży zasób wiedzy i doświadczenia i chcą sie dalej rozwijać. Pan [usunięte przez moderatora]szanuje takie osoby.

Zostaw opinię o Lars Co. Sp.j. Zakład Elektroniczny K. Łagutko A. Roman J. Studziński - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lars Co. Sp.j. Zakład Elektroniczny K. Łagutko A. Roman J. Studziński