PPHU POLNIK-bis Wł. Tomasz Nowak

Koźmice Wielkie

Opinie o PPHU POLNIK-bis Wł. Tomasz Nowak

Lanbino

Firma rzetelna, dlatego wystawiam jej pozytywną opinię. Gdy będę potrzebował kondensatorów, na pewno do nich wrócę, bo to firma, z która najprzyjemniej mi się współpracowało. Polecam!

Kamil

O tak, naprawdę warto skorzystać z ich usług i ogólnie zainteresować się tą firmę. Bardzo profesjonalne oraz co najważniejsze indywidualne podejście do klienta :)

Michał

Nie pracowałem tam, ale zdarzyło mi się korzystać z ich usług, szczerze polecam, Firma naprawdę godna zaufania, świetna obsługa

Zostaw opinię o PPHU POLNIK-bis Wł. Tomasz Nowak - Koźmice Wielkie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU POLNIK-bis Wł. Tomasz Nowak