PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pracownik Nowy wpis
Pracownik

Firma oferuje stabilne zatrudnienie, zapewnia pakiet medyczny, umożliwia przystąpienie do grupowego ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach, gwarantuje świadczenia z ZFŚS, daje możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, posiada bogaty system premiowania, a pensje wypłacane są zawsze terminowo.

Magdalena Nowy wpis
@Pracownik

O proszę jak treściwie. ;) A jest coś czego jeszcze nie oferuje, ale ma w planach w najbliższym okresie wdrożyć?

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Magdalena

Nie mam wiedzy o planowanych zmianach. Mamy kilka wakatów, można się przekonać osobiście;)

Administrator Nowy wpis

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy oprócz pensji w wysokości około 132300 można liczyć na dodatkową premię?

Załoga RR
Pracownik

Niech Żyje nasz Prezes W.Ł i Dyrektor Pacan !!! La ViVa Mexicana ! Kochamy Was z całego serduszka !

Honorata
@Załoga RR

Dyrektor Pacan??? Czemu taki zwrot?

Administrator

W PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ trwa rekrutacja na stanowisko Inżynier. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

13
 Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy kandydat na stanowisko Operator koparko - ładowarki / koparki jednonaczyniowej powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Pytanie
 Pytanie

Czy pracownicy w PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ dogadują się między sobą?

15
XX
Pracownik
@Pytanie

NIE!!!!!!!

1
Xyz
Pracownik
@XX

Nie!! I raz jeszcze Nie! Po prostu D n o .

Przemysław
@Xyz

Aż taką złą atmosferę macie? :D Dobra, ale ktoś powie chociaż DLACZEGO?

1
HAHAHA
Pracownik
@Przemysław

Dobre, dobre :D :D

Romek
Kandydat
 Pytanie

Bardzo miło Panowie z Grotexu że zechcieliście łaskawie zamieścić swoje ogłoszenie o poszukiwaniu pracownika na stanowisku elektromontera jest tylko jeden mały malutki problem - otóż oprócz zakresu obowiązków oraz wymagań jakie musi spełnić potencjalny kandydat który miałby ubiegać się o to lukratywne stanowisko zapomnieliście napisać co w zamian oferujecie, nawet słówkiem nie zająknęliście się na ten temat w związku z czym zasadne wydaje się być pytanie - po co w ogóle zamieszczacie ogłoszenie???? Można domniemywać że nic nie oferujecie a w związku z tym tym bardziej moje pytanie jest zasadne. Nie jest tajemnicą że cała branża cierpi na rozpaczliwy brak rąk do pracy i gdziekolwiek potencjalny kandydat pójdzie aby wycierać się jesienią i zimą na budowach, często w delegacji a latem w spiekocie zostanie przyjęty z otwartymi ramionami więc na przyszłość łaskawie uchylcie rąbka tajemnicy żeby komukolwiek chciało się do Was odezwać. Nie dziękujcie za tą dobra radę - udzieliłem jej gratis i bezinteresownie bo chyba nie bardzo radzicie sobie na rynku pracy . Pozdrawiam.

3
KOPARKA
Pracownik

Co wy wpisujcie za bzdury. Nie tak dawno Pan Prezes Włodzimierz Ł. razem z Panem Dyrektorem przyjechali na kontrolę budowy a mnie chyc śniadanko wypadło mi z kabiny do błocisko. Pan Prezes w te pędy zamówił mi od Turka Mega Giga Kebaba Full wypas i tak się nażarłem że robić się nie chciało. A wy tylko źle i źle. Dzięki Panie Prezesie:)

Buldożer
Pracownik
 Pytanie
@KOPARKA

Miałem podobną sytuację ! Mnie wypadł portfel do bajora ale było tam 11 pln. Pan Prezes Włodzimierz Ł. spytał mnie ile tam było ? A ja w płacz i ryk ! 4000 Pln ! Pan Prezes bez niczego wyciągnął ze swojego portfela i wręczył mi 4000 PLN ! Cudowny gest cudowny !

Sprzątająca
Pracownik
@Buldożer

To jest prawda ! Bo kiedyś sprzątałm biuro Pana W. Ł. i płakałam. Prezes zarządu spytał mnie co się stało. Powiedziałam że nie mam dla dzieci na chlebek i masełko! A on mi chyc z portfela 500 PLN i z tekstem nie musi Pani oddawać. A ja w ryk! Prawdziwe chrześcijańskie i katolickie podejście! Dziękuję Panie prezesie.

Pytanie
 Pytanie

Czy w PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

13
Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Sobie z pewnością Tak ale nie nam szarej masie :)

Maja

Firma działa w branży - budowli obiektów inżynierii lądowej i wodnej. Spółka została zalożona w 2010 roku. Szukałam informacji odnośnie rekrutacji, ale na ten czas niestety nie ma ofert pracy. Powiedzcie, jak pracuje się w tej firmie, i jaka atmosfera panuje między pracownikami?

8
Beata

Czy obecnie jest prowadzony jakiś nabór do firmy i można wysyłać swoje CV? Zależy mi by dowiedzieć się też jak wygląda cały proces rekrutacji. Czy składa się z paru etapów czy może jest tylko rozmowa kwalifikacyjna? Napiszcie jak to wygląda.

7
Pracownik

(usunięte przez administratora)Wpisy te robią z reguły osoby które w danej chwili chcą się zwolnić nie patrząc na interesy pracodawcy tylko na swój czubek nosa. Każdego obowiązuje umowa w której jest okres wypowiedzenia którego każda ze stron powinna przestrzegać. Inna sytuacja jeśli pracodawca chce zwolnić pracownika to tu nagle pracownik powołuje się na okres wypowiedzenia i inne przywileje z tym związane. Jeśli się komuś nie podoba to niech uszanuje drugą stronę.Jeśli chodzi o urlopy to każda firma budowlana ma ten sam problem tz. czerwiec,lipiec, sierpień. W tych miesiącach ma najwięcej robót a wszyscy pracownicy chcieli by iść na urlop. Ciekawe jaki pracodawca pozwoli wysłać połowę załogi na urlop w miesiącach dla budowlanki najbardziej pracowitych. Co niektórzy muszą zrozumieć, że jak się nie podoba taka praca to niech zmienią branżę. Przyjmując się do pracy w firmie informuje się o zasadach pracy i wynagrodzenia, więc albo ktoś akceptuje albo nie. Jeśli chodzi o sprzęt to jeśli ktoś nie umie obsługiwać danej maszyny to pisze, że nie działa lub jest niesprawny. Osoby takie zawsze będą narzekać.

3
X
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik

Naprawdę ????

Łysy

(usunięte przez administratora) marne zarobki połowa do ręki połowa 2 kopertę, żadnych dodatków nawet wczasów pod gusza. Samochody koparki nic nie serwisowane dopiero jak się spiepszy. Strach jeździć wszystkie przeglądy na lewo. Brak narzędzi te co są to są stare, ludzie przynoszą swoje. Atmosfera jest od zatrudnienia (usunięte przez administratora)dyrektora, od tej pory dużo ludzi się zwalnia. Człowiek bez honoru. Wymagania coraz większe a płacą stoi w miejscu. Codziennie nadgodziny oczywiście nie płatne. Problemy z urlopami. Nie polecam nikomu.

Ja
@Łysy

Grotex zamieścił właśnie ogłoszenie że poszukuje elektromonterów i oferuje 3000 - 3500 zł brutto miesięcznie, jak znam życie a znam je dobrze 3500 może być na podpuchę a realnie można dostać 3000 zł brutto czyli 2157 zł netto bo "wszyscy tyle płacą ". Może się również okazać że kwota 3000 zł brutto została podana z ewentualną premią (stary numer ) To bardzo mało jak dla wykwalifikowanego elektromontera. No i oczywiście nie bez znaczenia jest to że : ..." Atmosfera jest od zatrudnienia Stasia dyrektora, od tej pory dużo ludzi się zwalnia. Człowiek bez honoru. Wymagania coraz większe a płacą stoi w miejscu. Codziennie nadgodziny oczywiście nie płatne. Problemy z urlopami. Nie polecam nikomu "... W związku z powyższym mam pytanie - Jaka jest atmosfera w zakładzie pracy, ilu ludzi ostatnio się zwolniło , czy kwota 3500 zł brutto jest realna na umowie o pracę czy tylko na podpuchę, czy nadgodziny rzeczywiście są niepłatne i jakiego rodzaju są problemy z urlopami ???

Koleś
@Łysy

TO prawda co piszesz dodam tyle że przyjąć się łatwo bo pracowników na rynku chętnych za marne grosze jest mało ale kiedy przyjdzie do tego że chcesz natychmiastowe rozwiązanie umowy o pracę to nie podpisze ci nikt bo nie mają uprawnień tak twierdzą ale dyrektor po zapoznaniu się z treścią owego wypowiedzenia natychmiastowego myślisz że jest ok atu niespodzianka na świadectwie pracy zwolniony przez pracodawcę art. 52 punkt 1 kodeksu pracy dyscyplinarka ludzie obudźcie się do (usunięte przez administratora) chcecie???

Koleś 2
@Koleś

A więc mówisz że przyjąć się do firmy Grotex jest bardzo łatwo ponieważ chętnych do pracy w deszczu, błocie na mrozie czy w upale za marne pieniądze jest mało więc biorą każdego jak leci ? I gdy delikwent orientuje się gdzie trafił i chce się zwolnić to wpisują mu jako powód zwolnienia dyscyplinarkę ? I jest to niezgodne a prawdą ? Czy dobrze rozumiem ? A więc sugerujesz żeby omijać Grotex z daleka ? Czy taka sytuacja jest od zatrudnienia nowego Dyrektora o czym Łysy już tutaj pisał ?

Dobra rada.
@Koleś

Wyrzuć to świadectwo pracy do kibla i szukaj nowej pracy. Proste. Nie ujawniają w nowej firmie że kiedykolwiek tu pracowałeś.

Kudłaty
Klient
 Rekomendacja
@Koleś 2

Tak jest

Radek

@Łysy Skoro same wady ma firma to przecież można zmienić pracę!

3
Łysy
@Radek

Radek już zmieniłem ;)

B
Pracownik
@Radek

No to się przecież zmienia.

1
X

Zupełnie bez związku z firmą GROTEX :) napisze tylko ogólne stwierdzenie że bardzo łatwo jest obecnie zepsuć firmie swoją opinie a potem smród się ciągnie latami i nie ma chętnych do pracy. I nie będzie. Światek elektryków i elektromonterów jest wbrew pozorom bardzo mały i generalnie ludzie wiedzą o firmach oraz o tym kto w nich pracuje i jak są w nich traktowani pracownicy bardzo dużo.

1
Aleksander
@X

Jesteś w stanie stwierdzić, czy firma ta aktualnie zatrudnia osoby chcące się przyuczyć do zawodu? Czy raczej preferowane jest zatrudnianie wykwalifikowanych fachowców? Z góry dzięki za odpowiedź.

Rage
@Aleksander

W Zabrzu cały czas rekrutują, do przyuczenia też.

No no
@Rage

Tylu Wam ludzi pouciekalo z firmy ?

Tymon

Jeśli ktoś potrafi tylko narzekać to wszystko mu nie odpowiada. Można zmienić pracę, tylko czy są chęci do pracy?

Mały

(usunięte przez administratora) jakich mało, zarobki połowa do koperty-zawsze spóźnione. Samochody że strach jeździć o innym sprzęcie to nawet nie wspominam.

Administrator

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Grotex (usunięte przez administratora)? Dajcie znać, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

1
bc

fajna firma

Bercik

Mialem okazję z nimi współpracować na A4 na strabagu.Ogólnie rzecz biorąc brygada była zgrana robiła niezła robotę.tylko jak w innych firmach trafiają się "czarne owce"taki gruby dziadek chyba ich brygadzista i taki tez starszy z brodą lubieli co nieco wychylić ale to są przypadki juz odosobnione na takich budowach

nieznany

co do zamoscia sie zgadzam jesli chodzi o starego kierownika.reszte znam z autopsji nie jest idealna jesli chodzi o kierownictwo to mam wiele spraw do zarzucenia ale zlego firmie nie przynosza.Moze sie myle ale ale wielu z kierownikow woli utopic swpich pracownikow uczciwie prcujacych w bagnie nierobstwa byle byc czystym przed szefem.

Zostaw merytoryczną opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Zabrze

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

    Zobacz opinie na temat firmy PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ