Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podobne zapytanie co do warunków na produkcji ktoś zadał kiedyś, mam wobec stanowiska kierowcy. jest oferta na kraj na C+E. wiem z opisu ze UoP otrzyma się na nieokreślony i ze wpada jakiś socjal. a co z systemem pracy? jakie godziny, gdzie się jeździ zazwyczaj i za jakie pieniądze?

Rocky Nowy wpis

Witam. Jak wygląda sytuacja na produkcji. Wynagrodzenie w miarę i system pracy. Pozdrawiam

Aro Nowy wpis

Jeśli to nie sarkazm, to w jaki sposób udzielono Ci pomocy finansowej i psychicznej? No i czy każdy pracownik może liczyć na wsparcie? Pytam, gdyż trwają poszukiwania Asystentki projektanta - branża elektroenergetyczna na UoP i za 4 - 9 tyś zł. Myślałem, żeby siostrze podesłać to ogłoszenie, zwłaszcza jeśli dobrze się tu pracuje?

Anonimowa

Zanim się przyjmiecie do tej firmy na jaką kolw iek posadę to zastanówcie się 10 razy. Najlepiej było by tym ........ Nie płacić pracownikowi ale robić aż padną. Nie uczciwa firma (usunięte przez administratora) i nic więcej. Jest więcej przeciwników niż zwolenników ale robią bo muszą. A za plecami ploty i kłamstwa. Już nie mówiąc o zarządzie czy dyrekcji... Odradzam.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy kandydat na stanowisko KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ Z POZWOLENIEM NA BROŃ powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Lena

Jaka jest kwota tego dofinansowania wypoczynku? W liście benefitów w aktualnym ogłoszeniu na posadę Asystentka projektanta znajduje się taka pozycji. Wiecie jaka to kwota? I czy to chodzi o letnie wakacje czy ferie zimowe też?

Boguśka

Czy dowiem się tu od kogoś co wchodzi w skład świadczeń socjalnych od firmy dla pracownika Elektromontera?? Co tam jest, to jakaś kasa, czy to jakieś przedmioty, usługi? Bo ogłoszenie tego nie precyzuje. Jak to jest??

Czy istnieje możliwość rozwoju w PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy oprócz pensji w wysokości około 132300 można liczyć na dodatkową premię?

Ciekawy

Jak tyle płacą to dlaczego ciebie nie ma wśród szczęśliwców?

@Ciekawy

A ty tam może pracujesz? To u góry to chyba jakiś błąd. Wiesz ile dokładnie płacą, jakie premie, jak atmosfrea itp?

Harry
@Honorata

Ja tam pracuję. Płacą przyzwoicie, choć za podwyżkę nigdy się nie obrażę ???? Zatrudnij się i sprawdź, polecam ????

Agata
@Harry

To ile płacą około? 4 tysiące da się wyciągnąć?

Harry
@Agata

idzie, a jak masz dodatkowe uprawnienia i dobrze pracujesz to i premia wpadnie

@Harry

A da radę tę premię jakoś doprecyzować, dać widełki czy coś? Bo pisali, że bardzo duże, ale to raczej wartość relatywna

Uśmiechnięty

Oprócz pensji w wysokości 9800 PLN jest premia 5600 PLN i dodatek 3400 PLN . Ponadto dostajesz terenowego Land Rovera eleganckiego laptopa i wypasioną komórę z wszelkimi bajerami no limits. A na weekend kartę wstępu do katowickiego klubu Hasta La Vista na Placu Wolności oczywiście wszystko co jest tam dostępne to no limits !

Zenek

Panowie z Grotexu szukają elektromonterów chętnych do pracy w swojej firmie ale oczywiście nawet słówkiem nie wspomną w swoim aktualnym ogłoszeniu o wysokości wynagrodzenia jakie oferują swoim przyszłym pracownikom, można więc domniemywać że jest żenująco niskie więc nie chcą się ośmieszać niemniej nie o tym chciałem napisać - najzabawniejsze jest jedno z wymagań jakie stawiają przed ewentualnym kandydatem do pracy na tym lukratywnym stanowisku a mianowicie "umiejetność pracy pod presją czasu". A Wy tam w biurze średni i wyższy szczeblu zarządzania potraficie pracować pod presją czasu żeby zapewnić tym na dole wszystkie niezbędne narzędzia i materiały oraz sprawne i odpowiednie do postawionych zadań maszyny i samochody oraz tak zorganizować im pracę żeby nie musieli (usunięte przez administratora) pod presją czasu ????

Jolanta

Może wiecie, jka wygląda rekrutacja na stanowisko Asystent / Asystentka ds. zamówień? Bardzo mnie ciekawi, czy na rekrutacji jest zadanie rekrutacyjne ze znajomości programów biurowych? Gdzieś wyszukałam sobie ogłoszenie w sieci i ciekawi mnie sam proces rekrutacyjny na razie. Ile czasu trwa ten proces w sumie?

Kablociągi

Prezes najlepszy w Polsce a może w UE dyrektorzy tak samo , wynagrodzenia na poziomie UE warunki pracy tak samo ! Czego chcieć więcej od życia! Tylko ciągnąć kable !

Czy PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zatrudnia studentów?

Uśmiechnięty

Tak są u nas zatrudnieni studenci oczywiście ci najlepsi z najlepszych i mają się jak pączusie w masełku ! Najlepsze stawki stanowiska samochody laptopy itp itp ! Inaczej Full wypas !

Agata
@Uśmiechnięty

To jakie wymagania trzeba spełniać, jako student, aby być tym "najlepszym z najlepszych"?

@Agata

Pomyśl !? Co może zaoferować studentka aby zostać najlepszą z najlepszych ?

Zatrudniony

Potwierdzam rozwojowość firmy hojność Zarządu i Dyrekcji i ogromność wynagrodzenia ! ! Po pół roku pracy kupiłem sobie nowego lśniącego LEXUSA i nowe mieszkanko ! Żyć nie umierać ! Aha mam jeszcze sporo odłożone ! Wasz zatrudniony!

David Copperfield

Potwierdzam ! Firma więcej jak rozwojowa. ! Zarobki ponad średnią krajową+ bardzo wysokie premie + wysokie dodatki! Zarząd i dyrektorzy coś wspaniałego ! Żyć nie umierać ! Tylko Alleluja i do przodu ! Wasz David Copperfield

Szybki Lopez

Chcę wszystkim oznajmić i ogłosić że Pan Prezes i Dyrektorzy mają wspaniałe serduszka i dbają o nas i nie zapominają o nas jako ludzi pracy ! Dziękujemy Serdecznie z całego serca

Szybki Lopez

Z każdego po troszeczkę :)

Czy w PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Kierowca?

Odpowiedź

Zatrudniają kierowców na umowę o warunki najlepiej pytać dyrektorów

@Odpowiedź

Ale od razu ma się czas nieokreślony czy nie?

@Honorata

Jak wyżej, pytanie do dyrektorów.

Honorata

Powiesz chociaż jakie są zarobki na tym stanowisku?

@Honorata

Na tym stanowisku zarobki są : - uczciwe, - terminowo regulowane, - adekwatne do poziomu kwalifikacji i zaangażowania ;) Szczegóły zatrudnienia, zakres obowiązków oraz wysokość wynagrodzenia ustalisz z dyrektorem (ten z mojej bazy to spoko facet, tego drugiego nie znam, bo z nim nie pracuję). Powodzenia:)

Przemysław

Super, fajna laurka. Ale możesz podać konkretne kwoty, albo chociaż widełki, żeby było wiadomo czego się spodziewać?

David Copperfield
@Honorata

Życie też masz na czas nieokreślony ?

Justyna

Okej, czyli możliwe jest ze niektórzy na tym samym stanowisku mają inne zarobki? Skoro zależy to od kwalifikacji i zaangażowania...

Może jakieś słówko o samochodach, którymi jeżdżą kierowcy? Sypią się? Czy można wsiąść do nich bez obaw?

@Kandydat

Coraz więcej nówek się pojawia., nie ma strachu:)

@Kewin

A to super akurat, a zdradzisz jakie i ile w sumie ich już jest? ;)

@Magdalena

ostatnio to chyba ople movano nie wiem ile bo nie wszystkie jeżdżą u nas więc na innej bazie mogą być też inne auta ale generalnie poprawia się stan floty

@Kewin

To te stare też jeszcze są w obiegu?

@Przemysław

Pracuję tu rok, nie wiem jak stare masz na myśli ale w użyciu jest coraz więcej nowych i generalnie jest ok

Firma oferuje stabilne zatrudnienie, zapewnia pakiet medyczny, umożliwia przystąpienie do grupowego ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach, gwarantuje świadczenia z ZFŚS, daje możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, posiada bogaty system premiowania, a pensje wypłacane są zawsze terminowo.

Magdalena

O proszę jak treściwie. ;) A jest coś czego jeszcze nie oferuje, ale ma w planach w najbliższym okresie wdrożyć?

@Magdalena

Nie mam wiedzy o planowanych zmianach. Mamy kilka wakatów, można się przekonać osobiście;)

Przemysław

Ludzie bez doświadczenia też są tu mile widziani? Da się dostać od razu po szkole?

@Przemysław

Oczywiście, mamy w zespole również młodych pracowników. Pracodawca umożliwia podnoszenie kwalifikacji i wspiera w zdobywaniu uprawnień. Zapraszamy:)

Prawda

Młody

Czy można dorobić w okresie wakacyjnym?

@Przemysław

Jasne, przyjmujemy młodych ludzi, którzy chcą się uczyć fachu lub są zainteresowani pracą sezonową.

Pracownik 1

Na plus :)

Załoga RR

Niech Żyje nasz Prezes W.Ł i Dyrektor Pacan !!! La ViVa Mexicana ! Kochamy Was z całego serduszka !

@Załoga RR

Dyrektor Pacan??? Czemu taki zwrot?

Czy pracownicy w PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ dogadują się między sobą?

XX

NIE!!!!!!!

Xyz
@XX

Nie!! I raz jeszcze Nie! Po prostu D n o .

@Xyz

Aż taką złą atmosferę macie? :D Dobra, ale ktoś powie chociaż DLACZEGO?

HAHAHA

Dobre, dobre :D :D

Zostaw merytoryczną opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Zabrze

• Jak się pracuje w PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!