PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

opiniodawca

W brygadzie zamojskiej kierownik jest taki dumny myśli ze to jego prywatnafirma nieźle zezbi prezesa a wrażenie robi wspaniałe jak przyjedzie z wizytą.czemu prezeska i prezes mu wieża?przez takiego gościa wkrótce odejdzie kilka odob

LOLO

A to nie jest ta firma co przełącza kable telekomunikacyjne?A te przełączone zamiast oddać na magazyn ORANGE to je opala w krzakach a właściciel je sprzedaje na złomowcu?I wiele wiele innych działań na niekorzyść UNII EUROPEJSKIEJ?

anonim

GROTEX to taka firma albo firm kilka, że z czasem nie wiesz gdzie pracujesz ... pomieszanie z poplątaniem ... (usunięte przez administratora)

CBŚ

Okaże się za lat kilka gdy poniosą i wilka :) Poczekamy cierpliwie :)

 Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy kandydat na stanowisko Operator koparko - ładowarki / koparki jednonaczyniowej powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Zostaw merytoryczną opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Zabrze

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

    Zobacz opinie na temat firmy PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ