Edificator Wykonawstwo Marek Stachurski

Kraków

Opinie o Edificator Wykonawstwo Marek Stachurski

czarny

Kiedys to moze i był solidny partner. Teraz jak większość. Za wystawioną fakturę z i tak długi bo miesięcznym terminem są spózżnieni już dwa miesiące i ne wiadomo kiedy i czy w ogóle zapłacą. Ja juz dla nich nie bede pracował. Szczególnie trzeba uważac na Pana L[usunięte przez moderatora] to dyrektorzyna finansowy który obiecuję cuda ale w przytszłym tygodniu i tak z tygodnia na tydzień. Jeszce obrażony i zdziwiony że sie go niepokoi z powodu lekko przeciagnietego terminu. uwaza że to przecież normalne ze faktura nie jest zapłacona w terminie. Odradzam współpracę.

ciekawy
@czarny 02.12.2013 20:44

nie obrażaj firmy która nigdy żadnemu pracownikowi nie zalegała z wypłatą zawsze było na czas a że drobnym dostawcą wiszą trochę kasy to też trzeba być wyrozumiałym gdyż więksi od nich czyli G[usunięte przez moderatora]też na czas nie płacą a jak znam L..... M.... to zawsze reguluje swoje zobowiązania

Zostaw opinię o Edificator Wykonawstwo Marek Stachurski - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Edificator Wykonawstwo Marek Stachurski