Polkompleks Stanisław Ebertowski

stachu uczciwy człowiek hahahaha

Aldonka
@dizy 25.06.2015 22:21
stachu uczciwy człowiek hahahaha

Oj no już od razu tak bardzo

Wojtek

Popieram Jerzego. Cała Kościerzyna mówi o właścicielu "cwaniak", a zbychu to chyba ten jeden z nielicznych zarejestrowanych haha, albo sam cwaniaczek. Wystarczy spojrzeć na jego samochody i sprzęt. Pracowałem wiec wiem co tam się dzieje, jak ktoś ma pytanie to pisać chętnie więcej opowiem .

zbychu

nie zgadzam sie z opinia o wlascicielu bo pracowalem w tej firmie kilka lat i zawsze na czas byla wyplata i inne swiadczenia i bylem zadowolony a wlasciciel jest uczciwym czlowiekiem

Jerzy

Nie radze mieć z tą firma nic wspólnego. Ostrzegam naprawdę "właściciel" to prawdziwy cwaniak.

Zostaw opinię o Polkompleks Stanisław Ebertowski - Kościerzyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polkompleks Stanisław Ebertowski