Polkompleks Stanisław Ebertowski

Opinie o Polkompleks Stanisław Ebertowski

Agata

@danka, jesteś w stanie w sposób bardziej szczegółowy opisać warunki pracy, które panują w firmie Polkompleks Stanisław Ebertowski? Jak wygląda atmosfera, która panuje w tym miejscu pracy? Można polecić pracę dla osób młodych, którzy nie posiadają doświadczenia i chcieliby takowe nabyć? Zachęcam do aktywnej wypowiedzi.

Wojtek

Popieram Jerzego. Cała Kościerzyna mówi o właścicielu "cwaniak", a zbychu to chyba ten jeden z nielicznych zarejestrowanych haha, albo sam cwaniaczek. Wystarczy spojrzeć na jego samochody i sprzęt. Pracowałem wiec wiem co tam się dzieje, jak ktoś ma pytanie to pisać chętnie więcej opowiem .

danka
@Wojtek 01.03.2015 20:33

Nie ma pracownic co by mówiły pozytywnie. Nigdy więcej tam do pracy.

Czy w firmie Polkompleks Stanisław Ebertowski w ostatnim czasie wydarzyło się coś ciekawego?

DOKINICUS

Spoko firma , wyplata na czas , jesli ktos nie potrafi sie dogadac z szefem , i jest debilem to aawsze bedzie narzekal

dizy

stachu uczciwy człowiek hahahaha

Aldonka
@dizy 25.06.2015 22:21

Oj no już od razu tak bardzo

zbychu

nie zgadzam sie z opinia o wlascicielu bo pracowalem w tej firmie kilka lat i zawsze na czas byla wyplata i inne swiadczenia i bylem zadowolony a wlasciciel jest uczciwym czlowiekiem

Jerzy

Nie radze mieć z tą firma nic wspólnego. Ostrzegam naprawdę "właściciel" to prawdziwy cwaniak.

Zostaw opinię o Polkompleks Stanisław Ebertowski - Kościerzyna

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polkompleks Stanisław Ebertowski